Avatar użytkownika

Wolne Media

2
patronów
20 
miesięcznie
885 
łącznie
2
patronów
20 zł 885 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Ciepło o Tobie pomyślę przekazując Ci w myślach życzenie miłego dnia. Innymi nagrodami dla Ciebie jest moja codzienna praca nad portalem i nowości dnia. Czy to wystarczy?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wolne Media w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem pomysłodawcą i administratorem portalu WolneMedia.net. Ta strona to moje hobby, o które dbam . Wcześniej pisywałem książki. Wierzę, że jedna osoba może pociągnąć za sobą tłumy by zmienić świat na lepsze. Dlatego zbudowałem ten portal i dbam o niego od 10 lat. Na portalu używam nicku Maurycy Hawranek.

Jestem pomysłodawcą i administratorem portalu WolneMedia.net. Założyłem go w 2007 roku. Ta strona to moje hobby, o które dbam . Wcześniej pisywałem książki, teraz czasami tworzę podcasty dla mojego portalu (np. cykl "Rozmowy w deszczu"). Wierzę, że jedna osoba może pociągnąć za sobą tłumy by zmienić świat na lepsze. Dlatego zbudowałem ten portal i dbam o niego od 10 lat. Na portalu używam nicku Maurycy Hawranek.

 

Udzieliłem kiedyś wywiadu NTV, którego możesz posłuchać tutaj:

https://wolnemedia.net/rozmowy-w-deszczu-wolne-media/

...lub pobrać w formacie mp3 tutaj:

https://ia902303.us.archive.org/3/items/rwm-archwum/rozmowy-w-deszczu_-_wolne-media.mp3

 

Cele Autora

Wolne Media
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 980 zł brakuje
1%
Pokrycie comiesięcznych kosztów mojej pracy nad portalem WolneMedia.net. Pracuję nad nim ok. 8 godzin CODZIENNIE przez 350 dni w roku. Ogromny wysiłek porównywalny z pracą na półtora lub dwa etaty, ale dzięki niemu strona wygląda okazale i jest codziennie rozbudowywana. Oto zabawny spot portalu oddający jego ducha.Celem inicjatywy „Wolnych Mediów” jest ułatwienie Ci dostępu do niezależnych informacji, którym ciężko przebić się do mediów korporacyjnych. Portal nie jest lewicowy ani prawicowy - to miejsce ponad podziałami, gdzie wszyscy mogą kulturalnie przedstawiać swoje poglądy i przekonywać do nich innych. Portal jest ogólnodostępny i bez płatnych reklam! Nie jest związany z żadną organizacją czy firmą. Utrzymywany jest TYLKO z dobrowolnych darowizn! Jeśli posiadasz firmę, zobacz próg najwyższy.

Na portalu istnieje Radio Wolne Media z wolną, niekorporacyjną muzyką. UWAGA! Dwa programy radia nadają muzykę, którą wolno za darmo emitować do celów komercyjnych! Legalne rozwiązanie dla firm, które nie chcą płacić Zaiksowi, a chcą umilać muzyką czas swoim klientom. Wspierając portal wspierasz tę inicjatywę!

Jeżeli uważasz, że „Wolne Media” są potrzebne społeczeństwu i nie powinny zniknąć z powodu kłopotów finansowych – proszę o wsparcie inicjatywy darowizną.

Jeśli zastanawiasz się, co takiego robię na portalu, że zajmuje mi to ok. 8 godzin pracy dziennie, dowiesz się tutaj:

https://wolnemedia.net/wesprzyj-wm/#20

Chcesz poznać pełną historię portalu i dowiedzieć się, czym różni się od wielu innych? Polecam lekturę tego artykułu:

https://wolnemedia.net/wolne-media-od-10-lat-w-internecie/

Więcej informacji o misji portalu tutaj:

https://wolnemedia.net/?page_id=11708

Dzięki darowiznom będę mógł nadal go tworzyć bez nacisków i dbać, by zawsze był dostępny, a awarie były niezauważalne. Dzięki nim mogę rozwijać portal, budować wokół niego społeczność i poszerzać świadomość obywatelską.

Los portalu zależy od Twojego życzliwego wsparcia. Czy pomożesz przetrwać mu kolejny miesiąc?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wolne Media już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Artur Bogusz
Artur Bogusz
10 zł
Radoslaw Slusarz
Radoslaw Slusarz
10 zł
Stanisław Gromowski
Stanisław Gromowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.