Wolne Media

W Patronite od 14.07.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3132

Liczba Patronów: 2803

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
765 łącznie

Wolne Media

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 980 zł

brakuje

Pokrycie comiesięcznych kosztów mojej pracy nad portalem WolneMedia.net. Pracuję nad nim ok. 8 godzin CODZIENNIE przez 350 dni w roku. Ogromny wysiłek porównywalny z pracą na półtora lub dwa etaty, ale dzięki niemu strona wygląda okazale i jest codziennie rozbudowywana. Oto zabawny spot portalu oddający jego ducha.Celem inicjatywy „Wolnych Mediów” jest ułatwienie Ci dostępu do niezależnych informacji, którym ciężko przebić się do mediów korporacyjnych. Portal nie jest lewicowy ani prawicowy - to miejsce ponad podziałami, gdzie wszyscy mogą kulturalnie przedstawiać swoje poglądy i przekonywać do nich innych. Portal jest ogólnodostępny i bez płatnych reklam! Nie jest związany z żadną organizacją czy firmą. Utrzymywany jest TYLKO z dobrowolnych darowizn! Jeśli posiadasz firmę, zobacz próg najwyższy.

Na portalu istnieje Radio Wolne Media z wolną, niekorporacyjną muzyką. UWAGA! Dwa programy radia nadają muzykę, którą wolno za darmo emitować do celów komercyjnych! Legalne rozwiązanie dla firm, które nie chcą płacić Zaiksowi, a chcą umilać muzyką czas swoim klientom. Wspierając portal wspierasz tę inicjatywę!

Jeżeli uważasz, że „Wolne Media” są potrzebne społeczeństwu i nie powinny zniknąć z powodu kłopotów finansowych – proszę o wsparcie inicjatywy darowizną.

Jeśli zastanawiasz się, co takiego robię na portalu, że zajmuje mi to ok. 8 godzin pracy dziennie, dowiesz się tutaj:

https://wolnemedia.net/wesprzyj-wm/#20

Chcesz poznać pełną historię portalu i dowiedzieć się, czym różni się od wielu innych? Polecam lekturę tego artykułu:

https://wolnemedia.net/wolne-media-od-10-lat-w-internecie/

Więcej informacji o misji portalu tutaj:

https://wolnemedia.net/?page_id=11708

Dzięki darowiznom będę mógł nadal go tworzyć bez nacisków i dbać, by zawsze był dostępny, a awarie były niezauważalne. Dzięki nim mogę rozwijać portal, budować wokół niego społeczność i poszerzać świadomość obywatelską.

Los portalu zależy od Twojego życzliwego wsparcia. Czy pomożesz przetrwać mu kolejny miesiąc?

Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Artur Bogusz
Artur Bogusz
Próg: 10 zł
Radoslaw Slusarz
Radoslaw Slusarz
Próg: 10 zł
Stanisław Gromowski
Stanisław Gromowski
Próg: 10 zł