Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

70 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem pomysłodawcą i administratorem portalu WolneMedia.net. Ta strona to moje hobby, o które dbam . Wcześniej pisywałem książki. Wierzę, że jedna osoba może pociągnąć za sobą tłumy by zmienić świat na lepsze. Dlatego zbudowałem ten portal i dbam o niego od 10 lat. Na portalu używam nicku Maurycy Hawranek.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Wolne Media
Pokrycie comiesięcznych kosztów mojej pracy nad portalem WolneMedia.net. Pracuję nad nim ok. 8 godzin CODZIENNIE przez 350 dni w roku. Ogromny wysiłek porównywalny z pracą na półtora lub dwa etaty, ale dzięki niemu strona wygląda okazale i jest codziennie rozbudowywana. Oto zabawny spot portalu oddający jego ducha.Celem inicjatywy „Wolnych Mediów” jest ułatwienie Ci dostępu do niezależnych informacji, którym ciężko przebić się do mediów korporacyjnych. Portal nie jest lewicowy ani prawicowy - to miejsce ponad podziałami, gdzie wszyscy mogą kulturalnie przedstawiać swoje poglądy i przekonywać do nich innych. Portal jest ogólnodostępny i bez płatnych reklam! Nie jest związany z żadną organizacją czy firmą. Utrzymywany jest TYLKO z dobrowolnych darowizn! Jeśli posiadasz firmę, zobacz próg najwyższy.

Na portalu istnieje Radio Wolne Media z wolną, niekorporacyjną muzyką. UWAGA! Dwa programy radia nadają muzykę, którą wolno za darmo emitować do celów komercyjnych! Legalne rozwiązanie dla firm, które nie chcą płacić Zaiksowi, a chcą umilać muzyką czas swoim klientom. Wspierając portal wspierasz tę inicjatywę!

Jeżeli uważasz, że „Wolne Media” są potrzebne społeczeństwu i nie powinny zniknąć z powodu kłopotów finansowych – proszę o wsparcie inicjatywy darowizną.

Jeśli zastanawiasz się, co takiego robię na portalu, że zajmuje mi to ok. 8 godzin pracy dziennie, dowiesz się tutaj:

https://wolnemedia.net/wesprzyj-wm/#20

Chcesz poznać pełną historię portalu i dowiedzieć się, czym różni się od wielu innych? Polecam lekturę tego artykułu:

https://wolnemedia.net/wolne-media-od-10-lat-w-internecie/

Więcej informacji o misji portalu tutaj:

https://wolnemedia.net/?page_id=11708

Dzięki darowiznom będę mógł nadal go tworzyć bez nacisków i dbać, by zawsze był dostępny, a awarie były niezauważalne. Dzięki nim mogę rozwijać portal, budować wokół niego społeczność i poszerzać świadomość obywatelską.

Los portalu zależy od Twojego życzliwego wsparcia. Czy pomożesz przetrwać mu kolejny miesiąc?

O Autorze

Jestem pomysłodawcą i administratorem portalu WolneMedia.net. Założyłem go w 2007 roku. Ta strona to moje hobby, o które dbam . Wcześniej pisywałem książki, teraz czasami tworzę podcasty dla mojego portalu (np. cykl "Rozmowy w deszczu"). Wierzę, że jedna osoba może pociągnąć za sobą tłumy by zmienić świat na lepsze. Dlatego zbudowałem ten portal i dbam o niego od 10 lat. Na portalu używam nicku Maurycy Hawranek.

 

Udzieliłem kiedyś wywiadu NTV, którego możesz posłuchać tutaj:

https://wolnemedia.net/rozmowy-w-deszczu-wolne-media/

...lub pobrać w formacie mp3 tutaj:

https://ia902303.us.archive.org/3/items/rwm-archwum/rozmowy-w-deszczu_-_wolne-media.mp3

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Ciepło o Tobie pomyślę przekazując Ci w myślach życzenie miłego dnia i podziękuję Ci pocztą elektroniczną.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Podziękuję Ci pocztą elektroniczną dołączając do listu certyfikat darczyńcy w formacie PDF.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Podziękuję Ci pocztą elektroniczną, certyfikatem darczyńcy w formacie PDF i linkiem do pobrania pliku płyty muzycznej wydanej na 5-lecie portalu "Wolne Media" z 5 utworami muzycznymi.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Podziękuję Ci pocztą elektroniczną, certyfikatem darczyńcy w formacie PDF i linkiem do pobrania pliku płyty muzycznej wydanej na 10-lecie portalu "Wolne Media" z 14 utworami muzycznymi.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Podziękuję Ci pocztą elektroniczną, certyfikatem darczyńcy w formacie PDF i linkiem do pobrania pliku płyty muzycznej wydanej na 10-lecie portalu "Wolne Media" z 14 utworami muzycznymi.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Podziękuję Ci pocztą elektroniczną, certyfikatem darczyńcy w formacie PDF i linkami do pobrania plików dwóch płyt muzycznych wydanych z okazji 5-lecia i 10-lecia portalu "Wolne Media" (łącznie 19 utworów).
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 24
Podziękuję Ci pocztą elektroniczną, certyfikatem darczyńcy w formacie PDF i linkami do pobrania plików dwóch płyt muzycznych wydanych z okazji 5-lecia i 10-lecia portalu "Wolne Media" (łącznie 19 utworów). Po drugiej wpłacie podziękuję Ci listem wysłanym Pocztą Polską, do którego dołączę naklejkę portalu WolneMedia.net o wymiarach ok. 8 cm x 20 cm.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Za ten hojny gest podziękuję Ci pocztą elektroniczną dołączając certyfikat darczyńcy w formacie PDF i linki do pobrania dwóch płyt muzycznych wydanych z okazji 5-lecia i 10-lecia portalu "Wolne Media" (łącznie 19 utworów) oraz link do pobrania e-booka PDF z kultowym komiksem "Fluff" Niny Paley (144 strony) przetłumaczony specjalnie dla portalu WolneMedia.net.
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Za ten szczodry gest podziękuję Ci pocztą elektroniczną dołączając do listu certyfikat darczyńcy w formacie PDF i linki do pobrania plików dwóch płyt muzycznych wydanych z okazji 5-lecia i 10-lecia portalu "Wolne Media" (łącznie 19 utworów) oraz link do pobrania e-booka PDF z kultowym komiksem "Fluff" Niny Paley (144 strony) przetłumaczony specjalnie dla portalu WolneMedia.net. Po drugiej wpłacie podziękuję CI listem wysłanym Pocztą Polską, do którego dołączę nadruk na koszulkę z logiem i sloganem portalu WolneMedia.net do wprasowania żelazkiem. Mam tylko jeden, ostatni nadruk.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Za ten wyjątkowo hojny gest podziękuję Ci pocztą elektroniczną dołączając do listu certyfikat darczyńcy w formacie PDF, linki do pobrania dwóch płyt muzycznych wydanych z okazji 5-lecia i 10-lecia portalu "Wolne Media" (łącznie 19 utworów), oraz llink do pobrania e-booka PDF z kultowym komiksem "Fluff" Niny Paley (144 strony) przetłumaczony specjalnie dla portalu WolneMedia.net. A jeśli będziesz mnie kwotą 100 zł wspierać przez 12 miesięcy, za rok będziesz mógł skorzystać z możliwości bezpłatnego rozbicia namiotów (z rodziną lub przyjaciółmi) na polu nad morzem w Rusinowie niedaleko Jarosławca! 20 minut spacerem lub 5 minut rowerem do morza. Na polu nic nie ma, prócz trawy i wiatru, ale jest piękny widok ze wzgórza na łąki i lasy, a dzięki specyficznemu ukształtowaniu terenu, ciągle słychać szum morza. W okolicy spokój i mało turystów. W sklepach normalne ceny. Doradzę, jak rozwiązać problemy sanitarne i biwakowe, gdyż zdarzyło mi się na nim biwakować.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Darczyńca, który wesprze portal jednorazowym przelewem na 1000 zł, może w podziękowaniu skorzystać z możliwości bezpłatnego rozbicia namiotów na polu nad morzem w Rusinowie niedaleko Jarosławca! 20 minut spacerem lub 5 minut rowerem do morza. Dla darczyńcy, jego rodziny i przyjaciół – nawet przez miesiąc! Na polu nic nie ma, prócz trawy i wiatru, ale jest piękny widok ze wzgórza na łąki i lasy, a dzięki specyficznemu ukształtowaniu terenu, ciągle słychać szum morza. W okolicy spokój i mało turystów. W sklepach normalne ceny. Doradzę, jak rozwiązać problemy sanitarne i biwakowe, gdyż zdarzyło mi się na nim biwakować. Oprócz tego w mailu z podziękowaniem wyślę Ci wszystko to, co opisałem w poprzednim progu.
Zostań patronem
2000 zł / miesiąc
patroni: 0
Propozycja dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Portal "Wolne Media" nie publikuje reklam, ale można dostać w podziękowaniu za zasponsorowanie całego miesiąca banner na każdej stronie portalu w widocznym miejscu z adnotacją "sponsor miesiąca" (pozytywne wrażenie dla czytelników portalu). Portal rejestruje miesięcznie od 300 000 do 500 000 unikalnych wizyt IP. Odwiedzalność może być większa, bo licznik nie zlicza wizyt użytkowników stosujących adbloki. Odmawiam możliwości sponsorowania firmom nieetycznym (korporacjom farmaceutycznym, wielkim koncernom typu Nestle, które wycinają Puszczę Amazońską by sadzić soję GMO, producentom żywności z aspartamem i GMO, i firmom lichwiarskim oferującym pożyczki). Mile widziane firmy oferujące zdrową żywność, zabawki, produkty AGD, RTV, i inne nie budzące problemów natury etycznej i moralnej. Zanim skorzystasz - zapytaj.
Zostań patronem

Polecani Autorzy