Wolskart || Sztuka Intuicyjna

W Patronite od 09.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
335 łącznie
Sztuka intuicyjna to wolność, dzikość, swoboda. Nie ma norm, zasad, reguł. To dokopywanie się do głosu swojej intuicji, wyłączanie myśli, sięganie do beztroskiej, dziecięcej twórczości.

O Autorze

Hej, z tej strony Ewelina, jeszcze kilka lat temu myślałam, że już mnie w życiu nic kreatywnego nie spotka, już za późno na zmiany, stabilne zatrudnienie w korporacji to jest to, tak musi być.
 
Do czasu, gdy sięgnęłam po rysunek intuicyjny... pewnego dnia, w pracy, wpadły mi w dłonie cienkopisy i kolorowe zakreślacze. Poczułam się, jakbym odnalazła klucze do zamkniętej komnaty. Komnaty, w której kiedyś zamknęłam moją kreatywność, twórczość i wrażliwość. Gdy tylko je uwolniłam i pozwalałam im dalej wyrażać się poprzez rysunek i malarstwo, okazało się, że mają mi wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia.
 
 
To była kwestia kilku miesięcy, drobny impuls, ogrom stresu, szybkie i stanowcze decyzje bez oglądania się za siebie. Zostawiłam za sobą Warszawę, pracę w korporacji, wróciłam do rodzinnego Torunia. Chwilę później spotkałam mojego obecnego męża, rozpoczęłam interesujące mnie studia, poznałam cudownych przyjaciół, zaczęłam realizować projekty kulturalne, pokochałam sztukę intuicyjną, zaczęłam realizować autorskie warsztaty. Okazało się, że realizując w życiu swoją miłość, pasję pomagam ludziom odkryć ich drogę, usłyszeć głos ich intuicji.
 
 
Opowiadam ją również w rozmowie z Pauliną Kirschke, w podcaście Kobiety Jak Rakiety:
 

Zapraszam Cię również do przestrzeni, którą tworzę na FB, jest to grupa Kobiety z Księżyca, odkryj swoją intuicję -> https://www.facebook.com/groups/kobietyzksiezyca

Raz w miesiącu realizuję w niej bezpłatny warsztat malarstwa intuicyjnego, online, składającego się z relaksacji i inspiracji do tworzenia. Jest to również przestrzeń, do której zapraszam inne kobiety, które chcą i mogą podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, sprzyjającym odkrywaniu naszych pasji.

Chcę skupić się na rozwoju poprzez sztukę, wspieraniu kobiet w odkrywaniu ich wrażliwości, pasji. Tworzę i chcę rozwijać przestrzeń, w której każda kobieta będzie mogła odpocząć, skupić się na sobie, odciąć od codzienności. Moim celem jest realizacja jak największej ilości warsztatów stacjonarnych w całej Polsce, wyjazdów z kobiecą intuicją oraz indywidualnych spotkań i konsultacji.

Do tego dzięki stypendium Prezydenta Miasta Torunia zredagowałam i zilustrowałam książeczkę Kalejdoskop toruńskich marzycielek. Przedstawiam w niej pięć, a razem ze mną sześć, toruńskich marzycielek, których historie stanowią inspirację i motywację dla każdego czytelnika do spełniania marzeń. Chcę kontynuować i rozwijać tego typu projekty, chcę poznawać coraz więcej takich historii i karmić nimi moich odbiorców, by uwierzyli w swoją moc sprawczą.

Kilka słów o moich celach, które zamierzam zrealizować ze środków zebranych w serwisie Patronite:

1. PODCAST, w którym będziecie mogli usłyszeć  historie uczestniczek moich warsztatów. Historie o tym, jak po warsztatach ich życie już nigdy nie wyglądało tak samo. A może i Ty będziesz gościem tego Podcastu? :)

2. STRONA INTERNETOWA, która zgromadzi wszystkie dotychczasowe, jak i przyszłe osiągnięcia. Będzie ona stanowiła źródło wiedzy, informacji i przede wszystkim inspiracji.

3. MIEJSCE, marzenie, które cztery lata temu przyświecało temu, że wróciłam z Warszawy do Torunia. Pamiętam, gdy przyjechałam na Święta Wielkanocne, kilka miesięcy przed moim powrotem na stałe. Spacerując po toruńskich ulicach, zaczęłam wyobrażać sobie MIEJSCE. Miejsce spotkań, rozmów, warsztatów.  Miejsce realizacji marzeń moich, jak również uczestniczek warsztatów, rodziny, przyjaciół.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem