Avatar użytkownika

W to drugie lewo

32
patronów
570 
miesięcznie
12 440 
łącznie
32
patronów
570 zł 12 440 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
To jest NA START. Dzięki temu będziemy się dla Ciebie starać z całych sił. Twoje wsparcie jest dla nas cenne niezależnie od jego kwoty. To nie tylko 10 zł, ale aż dowód, że dla Ciebie ważne jest to co mamy do przekazania.
Oto co od nas dostajesz jako nagrodę za wsparcie:

➕ Dostęp do zamkniętej grupy dla Patronów na FB.
➕ Otrzymywanie zaproszeń na emitowane raz w miesiącu na żywo, audycje video wyłącznie dla Patronów.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za wyraz Twojego uznania i wiarę, że wydanie tej kwoty ma sens. W tworzenie podcastu wkładamy dużo serca i tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że mamy w Tobie sojusznika. Dzięki Tobie, będzie ciekawiej, intensywniej...
Oprócz nagród z poprzedniego progu, otrzymujesz od nas dodatkowo:

➕ Możliwość zaproponowania raz w miesiącu tematu podcastu na kolejny miesiąc, z wymienieniem Ciebie jako autora pomysłu. Tematy proponowane przez Patronów będą omawiane i poddane pod głosowanie podczas comiesięcznych audycji video na żywo.
50 zł miesięcznie
To już poważna subskrypcja, a więc i zobowiązanie z naszej strony. Oprócz nagród z poprzednich progów okażemy Ci wdzięczność poprzez:

➕ Umieszczenie imiennego podziękowania na planszach końcowych podcastu.
➕ Przesłanie Ci na adres e-mail unikalnego Certyfikatu Patrona.
100 zł miesięcznie
Wpłacając tę kwotę co miesiąc, dajesz świadectwo wyjątkowego zaufania i wiary w nasze przedsięwzięcie. Zaliczamy Cię więc do ścisłego grona Przyjaciół.

➕ Oprócz nagród wymienionych w poprzednich progach, otrzymasz od nas specjalnie przygotowany dla Ciebie materiał video z podziękowaniem.
➕ Będziesz mógł także wykorzystać jeden voucher na indywidualną mini-poradę Doroty Zawadzkiej.
➕ Otrzymasz także raz w roku specjalny pakiet upominkowy (oczywiście jeśli podasz nam swój adres).
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Jeśli Twoja Firma chciałaby wesprzeć nasz projekt, skontaktuj się z nami celem omówienia szczegółów współpracy pod adresem superniania.biznes@gmail.com.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora W to drugie lewo w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast o wdzięcznej nazwie "W to drugie lewo", sugeruje, że rozmawiać będziemy o życiu i jego przejawach. Cztery pory roku na wiosce i w życiu. Gadają Robert "Marian" Myśliński i Dorota/Doris "Marian" Zawadzka.

My, to znaczy kto?

Para starszych nastolatków – starszych, bo stuknęło nam już po 60 lat, a nastolatków, bo tak się czujemy - postanowiła z Warszawy przenieść się na wieś. 

Dorota – fanka morza, Ani z Zielonego Wzgórza czy jak teraz modnie z Zielonych Szczytów. Lubię tylko te piosenki które znam. Z wykształcenia psycholog, z zawodu psycholog, z zamiłowania psycholog. Autorka wielu książek i programów dla rodziców. Gaduła. Optymistka.

Robert - miłośnik gór, twórczości J.R.R. Tolkiena i muzyki w bardzo szerokim zakresie. Z wykształcenia technolog przetwórstwa mleczarskiego, z zawodu ekonomista, z zamiłowania ogrodnik. Epikurejczyk.

Skąd pomysł na podcast?

Nasze warszawskie mieszkanie przestało cieszyć. Jeszcze kilka lat wcześniej w jego okolicy było spokojnie i "podwórkowo". Dziś jak grzyby po deszczu wokół powstają tzw. apartamentowce. Zrobiło się głośniej, tłoczniej, bardziej anonimowo i mniej przytulnie.

Postanowiliśmy więc poszukać przystani poza miastem. Ten podcast będzie swego rodzaju relacją z naszych przeżyć, dokonań i po prostu przygód. 

Szukanie domu nie jest przecież takie proste i sami przeżyliśmy już kilka związanych z tym procesem niespodzianek. 

Pomimo, że nie znaleźliśmy jeszcze naszego wymarzonego siedliska, wiele się nauczyliśmy i uczymy każdego dnia i z każdym odwiedzonym i oglądanym domem.

W towarzystwie trzeciego członka naszej rodziny - Kwietnej (suki ogara polskiego) podróżujemy po polskich drogach i bezdrożach, by odnaleźć nasz Dom.

Chcemy podzielić się ze Słuchaczami naszymi doświadczeniami, które być może pomogą innym zamieszkać w wymarzonych "okolicznościach przyrody".

Oczywiście jak wskazuje nazwa podcastu - będziemy też skręcać w inne strony czyli właśnie w to drugie lewo. 

Będzie więc i o psychologii, emocjach, życiu, przemijaniu, naturze, książkach, filmach, plaszówkach i o tym wszystkim co składa się na codzienność i jednocześnie wyjątkowość życia.

Co zrobimy?

Raz w tygodniu, tymczasem ustaliliśmy, że będą to poniedziałkowe wieczory, będziemy publikować odcinek naszego podcastu. Fantastyczne wspólne 60 minut (na godzinę). Starszaki znają…

Patronów zaprosimy do społeczności, którą stworzymy w fejsbukowej grupie. Przyjaciól na fajsbuku już mamy, bo od czasów początku pandemii wspólnie się baliśmy, gadaliśmy i żartowaliśmy. Teraz zapraszamy wyróbowanych przyjaciól ale i szukamy nowych „bratnich dusz”.
W odcinkach audycji, która w zamyśle będzie rozmową o tym jak przebiegają poszukiwania, chcemy też podzielić się naszymi dotychczasowymi doświadczeniami. Będzie to więc opowieść o życiu w zgodzie ze sobą i z naturą w świecie, który zmienia się na naszych oczach.

Bo świat nie stoi w miejscu i nie kręci się wyłącznie wokół szukania przez nas domu. W odcinkach znajdzie się więc miejsce na krótkie recenzje i relacje z oglądanych przez nas filmów, przeczytanych książek, odwiedzonych miejsc.

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Chcemy poświęcić temu projektowi maksymalnie dużo energii i czasu, który dotychczas pochłaniała nasza pracazawodowa. Postanowiliśmy ograniczyć nieco tamtą aktywność, by zająć się przygotowaniem i montowaniem odcinków do emisji, prowadzeniem grupy na Fb, nagrywaniem materiałów specjalnych dla Patronów.

Nasz związek ma już 18 lat, jest więc pełnoletni a zaczął się tu „ w internetach” na pamiętanym z czułością GG.

Lubimy media społecznościowe, jesteśmy w nich od dawna i zamierzamy produkować treści wartościowe, takie, nad którymi warto się zatrzymać i zwolnić. Być może to już wiek nas do tego skłania a być może świat wokoło. 

Do tej podróży zapraszamy wszystkich którym z nami po drodze choć czasem droga prowadzi „W to drugie lewo”.

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj W to drugie lewo w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Podcast 2023
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 430 zł brakuje
57%
Dzięki temu wsparciu stworzymy i opublikujemy odcinki podcastu "W to drugie lewo...". Emisja w każdy poniedziałek począwszy od lutego 2023.

W każdym odcinku znajdzie się także specjalne podziękowanie dla Patronów.

Raz w miesiącu, w ostatni piątek miesiąca, spotkamy się tylko z Wami, drodzy Patroni. To czas na zebranie nowych pomysłów, odpowiedzi na Wasze pytania i oczywiście podziękowanie wszystkim i każdemu z osobna.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora W to drugie lewo już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Tyc
Magdalena Tyc
10 zł
Urszula Pawłowska Żynel
Urszula Pawłowska Żynel
10 zł
Monika Wojciechowska
Monika Wojciechowska
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Katarzyna Puzdrowska
Katarzyna Puzdrowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.