WUD Szczecin

W Patronite od 20.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
75 łącznie
Coroczne darmowe konferencje i warsztaty dla pasjonatów User Experience.

O Autorze

 

WUD Szczecin to coroczna darmowa konferencja o tematyce User Experience,
odbywająca się z okazji World Usability Day. 

 

Raz w roku w okolicach listopada spotykamy się w Szczecinie, aby posłuchać kilku merytorycznych wystąpień, odbyć inspirujące warsztaty i porozmawiać w gronie pasjonatów
z branży. W naszym mieście to pierwsze takie wydarzenie na taką skalę! 
 

 

Konferencja podzielona jest na 4 części:

Warsztaty

Sesja warsztatowa zaczyna się rano i trwa ok. 3h. Warsztaty są prowadzone w małych grupach, i wymagają dodatkowej, wcześniejszej rejestracji.

Prelekcje

Główny punkt programu to wystąpienia prelegentów. Jest ich ok. 6 i każde trwa ok 20 minut. Po każdym wykładzie jest przewidziany czas na pytania i krótką dyskusję. 

Networking

Czas pomiędzy prelekcjami jest poświęcony na zawieranie kontaktów biznesowych. To świetny czas na zapoznanie uczestników ze stanowiskami partnerów, a także luźniejsze rozmowy z prelegentami i sobą nawzajem.

After party

Kontynuacja wydarzenia w mniej formalnym miejscu to tak naprawdę dalsza cześć networkingu. Luźniejsza atmosfera sprzyja zawieraniu nowych biznesowych znajomości.
 


Kluczowe jest to, że konferencja jest i ma być darmowa - WUD ma być wydarzeniem dostępnym dla jak największej grupy odbiorców. Ma edukować, inspirować i tworzyć możliwości edukacyjne oraz biznesowe.

Społeczność WUD to ludzie z całej Polski, którzy sięgają po wiedze, bo chcą się rozwijać, poszerzać horyzonty, nawiązywać międzymiastowe przyjaźnie i .. propagować User Experience w swoich organizacjach! Dlatego właśnie warto być patronem WUD Szczecin - dla tych ludzi.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika