Avatar użytkownika

Wulkany świata

17
patronów
420 
miesięcznie
11 740 
łącznie
17
patronów
420 zł 11 740 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jako Patron na tym progu zostaniesz wpisany na listę Patronów, którą co miesiąc będę udostępniał na fanpejdżu Wulkany Świata. Oczywiście możesz liczyć na serdeczne podziękowania i dodatkowe informacje o danym wulkanie, które postaram się dla Ciebie wyszukać.
20 zł miesięcznie
W przypadku tego progu Patroni będą mogli zasugerować mi tematy, o których mógłbym napisać w przyszłości na moim blogu albo poruszyć je na fanpejdżu Wulkanów Świata. Postaram się uczynić to jak najbardziej rzetelnie korzystając z wielu dostępnych mi źródeł. Oczywiście nagrody przewidziane w progu pierwszym także i tutaj znajdą zastosowanie.
50 zł miesięcznie
W przypadku tego progu postaram się wysłać Patronom zdjęcia z moich wulkanicznych wypraw wraz ze stosowną dedykacją. Jeśli uda mi się w danym roku dotrzeć na jakiś wulkan czy obszar geotermalny wyślę także okruchy skał z dedykacją. Nagrody przewidziane w poprzednich progach także i tutaj znajdą zastosowanie.
100 zł miesięcznie
W przypadku dołączenia do tego progu przesyłam debiutancką książkę "Sekrety wysp wulkanicznych" do Patrona i Patronki (wraz z autografem i pieczątką). Druga opcja to indywidualne umówienie się (zaproszenie) na spotkanie i przekazanie książki. Ogromnie dziękuje moim wszystkim dotychczasowym Patronom i Patronkom za wszelkie wsparcie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wulkany świata w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od dzieciństwa pasjonuję się wulkanami. Zdobywam o nich informacje, od blisko 10 lat krzewię wiedzę na temat wybuchających gór, monitoruję ich aktywność wulkaniczną w skali globalnej, od czasu do czasu jeżdżę na nie. Ten profil jest owocem mojej nieustającej pasji.

Pasjonat wulkanów i założyciel bloga/fanpejdża Wulkany Świata, który chciałby szerzyć i popularyzować wiedzę o wulkanach i zjawiskach im towarzyszących w społeczeństwie. Od czasu do czasu jeżdżę na wulkany, wspinam się na nie i dokumentuję fotograficznie. Z ogromnym entuzjazmem i zapałem piszę o nich oraz monitoruję ich globalną aktywność. Wulkany (wygasłe, drzemiące i przede wszystkim czynne) są obiektem mojego zainteresowania od dzieciństwa, kiedy ujrzałem je po raz pierwszy w filmach dokumentalnych francuskich wulkanologów. Jako dziecko potrafiłem wertować encyklopedię oraz atlasy geograficzne, aby wyszukiwać informację o wulkanach. Do założenia bloga przyczyniła się wyprawa na wulkan Tangkuban Parahu na Jawie oraz erupcja islandzkiego wulkanu Eyjafjallajoekull w 2010 roku. 

Do założenia profilu na Patronite skłoniła mnie przemożna chęć krzewienia wiedzy na temat wulkanów i różnorodnych zjawisk z nimi związanych. Chciałbym dzielić się informacjami z innymi wielbicielami wybuchających gór czy też zarażać moją pasją osoby zainteresowane tematem. Nic mnie bardziej nie cieszy gdy moja pasja udziela się innym. Moje plany na przyszłość to stały monitoring aktywności wulkanicznej na świecie, ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu wulkanologii (która jest nauką piękną i interdyscyplinarną), poprawa szaty graficznej bloga oraz wyprawy w ciekawe zakątki wulkaniczne. 

http://wulkanyswiata.blogspot.com/

https://www.facebook.com/Wulkanyswiatablogspotcom/

https://twitter.com/wulkany1

Przez prawie dwa lata pobytu na Patronite udało mi się pozyskać wielu przejściowych, jak i stałych Patronów, za co jestem ogromnie wdzięczny. W między czasie znacznie urosło także grono moich obserwatorów w mediach społecznościowych. Dzięki uzyskanym środkom udało mi się m.in. nabyć kilka książek o tematyce wulkanologicznej i dotrzeć do kilku cennych źródeł badawczych. W ubiegłym roku dotarłem na Islandię, gdzie miałem sposobność zachwycać się wspaniałą erupcją szczelinową Geldingadalsgos. Z kolei w 2020 roku spędziłem cztery fascynujące dni na sycylijskim wulkanie Etna, na który planuję prędzej czy później wrócić.

Cele Autora

Zmiana atrakcyjności graficznej bloga i dotarcie do szerszego kręgu odbiorców
  • 800 zł miesięcznie
  • 380 zł brakuje
52%
Bloga Wulkany Świata założyłem jako pasjonat blisko 10 lat temu. Jego szata graficzna jest obecnie przestarzała - w związku z tym chciałbym ją w przyszłości zmienić. Marzy mi się także zwiększenie zasięgu jego odbiorców, a to być może pierwszy krok ku temu. Chciałbym aby wiedza zawarta na moim blogu była przydatna dla wielu osób, które (tak jak ja) są albo będą zafascynowane wulkanami i zjawiskami z nimi związanymi. Pieniądze uzyskane dzięki Patronom chciałbym też przeznaczyć na dodatkowe książki tematyczne oraz na płatne materiały naukowe od geologów i wulkanologów, co sprawi iż wartość edukacyjna Wulkanów Świata jeszcze wzrośnie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wulkany świata już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mediafun i Guzik z projektIslandia.pl - wyprawy na Islandię
Mediafun i Guzik z projektIslandia.pl - wyprawy na Islandię
20 zł
Krzysztof Malinowski
Krzysztof Malinowski
10 zł
Karolina Jaworska
Karolina Jaworska
10 zł
Maja Koss
Maja Koss
10 zł
Marek Narewski
Marek Narewski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.