EV REPAIR GARAGE

W Patronite od 08.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2672

Liczba Patronów: 2603

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
40 miesięcznie
2 430 łącznie
EV REPAIR GARAGE to firma powstała z pasji do nowej motoryzacji. Samochody elektryczne to nasze życie i nasza codzienność. Widząc tak liczną nagonkę czujemy, że nasz obowiązek to szerzenie wiedzy na temat aut elektrycznych dlatego EVRG to nie tylko warsztat, ale również poszerzająca się społeczność

O Autorze

Nasz serwis samochodów elektrycznych, działa na rynku od 2020 roku. Od samego początku staramy się być najlepszym usługodawcą w swojej klasie. Pomagamy klientom wyruszyć w świat i przemierzać go w dobrym stylu. Traktujemy naszą pracę poważnie, dlatego takiej jakości działań i troski o klienta nie zobaczysz nigdzie indziej. Możecie nas znaleźć na kanale YT, znajdziecie tam między innymi testy aut, np Tesli model S Plaid.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marek Hartman
Marek Hartman
Próg: 20 zł
Konrad Gałązka
Konrad Gałązka
Próg: 20 zł
Grzegorz Niedziela
Grzegorz Niedziela
Próg: 250 zł
Sebastian Budny
Sebastian Budny
Próg: 500 zł