Avatar użytkownika

Justyna Bargielska

10
patronów
390 
miesięcznie
5 280 
łącznie
10
patronów
390 zł 5 280 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
48 dostępnych miejsc
Za dziesięć złotych miesięcznie otrzymasz raz w miesiącu specjalnie przeze mnie wymyślonego mema z gwarancją śmieszności. Warto, obecnie jestem 69. w rankingu memiarzy jeja.pl.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
47 dostępnych miejsc
Za dwadzieścia złotych otrzymasz raz w miesiącu spersonalizowaną wróżbę z kart anielskich długości 1000 znaków. Błagam, potraktuj to ironicznie.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
18 dostępnych miejsc
Za trzydzieści złotych dostajesz ode mnie raz na miesiąc pocztóweczkę z życzeniami miłego dnia i smacznej kawusi, FIZYCZNĄ, jeśli oczywiście odważysz się podać adres, ha ha ha. Ha.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
12 dostępnych miejsc
Za pięćdziesiąt zet robi się grubo: czytasz mój felieton do Dwutygodnika zanim się pojawi na łamach Dwutygodnika plus otrzymujesz prawo do imiennej dedykacji.
100 zł miesięcznie
Nie sądzę, żeby ktokolwiek się zdobył na taki gest, ale jeśli się zdobędzie, otrzyma prawo codziennego rozliczania mnie z kolejnego fragmentu "Polityki nagiego łokcia". W skrócie: będziesz moim katem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Justyna Bargielska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Och, po prostu tak bardzo chcę Was moją sztuką rozśmieszać za pieniądze! Dla Waszego dobra: minuta śmiechu wydłuża życie o cztery minuty życia. Warto, prawda?

Napisawszy piętnaście książek i osiemset milionów artykułów, nadal szukam kogoś, kto wyleje na mnie wiaderko pewności siebie, żebym się mogła taplać w powstałym błocku poczucia własnej wartości jak nie przymierzając dzika świnia. Która to, nota bene, jest moim duchowym zwierzęciem. 

Na co dzień można mnie czytać na przykład w Dwutygodniku, czasem w Tygodniku Powszechnym, czy Książkach-Magazynie do czytania. Dużo zabawowego kontentu publikuję na Facebooku. Pisarsko zajmuję się głównie bieżączką, gdyż mam na utrzymaniu trzy koty i psa. Koty i pies, wyobraźcie sobie, jedzą. Umiem ponadto wystrugać z kory głowę psa z dziurą na oko - można do tej dziury włożyć własne oko. Albo oko kolegi. 

Moim wymarzonym projektem jest teraz napisanie książki o chorobach i chorowaniu, ale nie że u ludzi, tylko tak w ogóle. Ma się nazywać "Polityka nagiego łokcia" i być piękna. Dość powiedzieć, że ostatni rozdział ma tytuł "Jak choruje kosmos". Jeszcze nie wiem, jak choruje kosmos, ale gdy tylko się dowiem, na pewno się z Wami tą wiedzą podzielę. Zapewne w książce, która powstanie dzięki Waszemu wsparciu. 

Planuję też wrócić do podcastu (https://open.spotify.com/show/7pzUmLZerhiUYdvcbvst4u) bo zapowiadało się, że będzie zarł, a trochę jednak zdechł. Niechże zażre ponownie!

Jak przyjrzycie się wyrazom wdzięczności za wsparcie, które oferuję, będziecie musieli przyznać, że są oszałamiające. 

A gdy nauczę się wklejać tu fotki, pokażę na dowód koty, psa, psa z kory i jeszcze może misia, z którym śpię, gdyż śpię z misiem. Na dzień dzisiejszy i chwilę obecną są one do wglądu w galerii. 

Taaaak. Śpię z misiem. I tak to tu zostawmy. 

Z misiem śpię. 

Dajcież spokój.  

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Justyna Bargielska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Urszula Teresa Kuczyńska
Urszula Teresa Kuczyńska
20 zł
Gosia Markowska
Gosia Markowska
30 zł
Iza Bobrowska
Iza Bobrowska
10 zł
Antek Tujek
Antek Tujek
50 zł
Katarzyna Kokowska
Katarzyna Kokowska
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.