Avatar użytkownika

Mama Terapeutka

37
patronów
460 
miesięcznie
5 685 
łącznie
37
patronów
460 zł 5 685 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Ale cudnie, że jesteś ze mną!

Dzięki Twojej wpłacie mogę z jeszcze większą radością i motywacją pisać, tworzyć i celebrować nasze wspólne wirtualne kawki.

Jestem wdzięczna za Twoje wsparcie :-)
Dlatego zapraszam Cię do mojej zamkniętej grupy na FB - Leśna Grupa Mamy Terapeutki, w której znajdziesz mnóstwo wspierających treści i cudną kobiecą społeczność.


25 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za Twoje zaufanie!

Za wpłaconą przez Ciebie kwotę mogę wybrać się na Flat White do mojej ukochanej kawiarni i pobyć chwilę w otoczeniu, które ładuje moje akumulatory.
To dla mnie niezwykle ważne by móc dalej tworzyć dla Ciebie.

🔸Dziękuję i zapraszam Cię do mojej zamkniętej grupy na FB - Leśna Grupa Mamy Terapeutki, w której znajdziesz mnóstwo wspierających treści i cudną kobiecą społeczność.
🔸Ponadto co miesiąc podziękuję Ci na moich social mediach – publikując bliską sercu listę moich Patronek.
50 zł miesięcznie
Co za wyróżnienie!
Dziękuję za Twoje wsparcie.

🔸W podziękowaniu chciałabym zaprosić Cię do mojej zamkniętej grupy na Fb - Leśna Grupa Mamy Terapeutki, po dawkę inspiracji, spokoju i grupowej energii.
🔸W każdym miesiącu wsparcia, Twoje imię i nazwisko lub pseudonim zostaną wyróżnione w moim wdzięcznościowym poście umieszczonym na moich profilach w mediach społecznościowych.
🔸Chciałabym też napisać post specjalnie dla wyjątkowej Ciebie.
Wystarczy, że napiszesz mi w jakim temacie potrzebujesz wsparcia, a ja otulę Cię moim tekstem.

Cudnie, że jesteś tu ze mną!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Dodajesz mi motywacyjnych skrzydeł.
Dziękuję z całego serca!

🔸W podziękowaniu zapraszam Cię do mojej zamkniętej grupy na Fb - Leśna Grupa Mamy Terapeutki, po dawkę inspiracji, spokoju i grupowej energii.
🔸W każdym miesiącu wsparcia, Twoje imię i nazwisko lub pseudonim zostaną wyróżnione w moim wdzięcznościowym poście umieszczonym na moich profilach w mediach społecznościowych.
🔸Chciałabym też napisać post specjalnie dla wyjątkowej Ciebie.
Wystarczy, że napiszesz mi w jakim temacie potrzebujesz wsparcia, a ja otulę Cię moim tekstem.
🔸Na tym nie koniec - raz na 4 miesiące otrzymasz ode mnie wyjątkowy okolicznościowy prezent - niespodziankę.
200 zł miesięcznie
Wow! Nawet nie wiesz, jak bardzo ważne jest dla mnie Twoje wsparcie.

Dzięki Twojej wpłacie moja radość z tworzenia i motywacja do działania stały się jeszcze większy.
🔸Z wdzięczności za Twoje wsparcie, chciałabym na powitanie podarować Ci moją książkę, ze specjalną dedykacją.
🔸Ponadto, zapraszam Cię również do mojej zamkniętej grupy na FB - Leśna Grupa Mamy Terapeutki, gdzie już czeka na Ciebie mnóstwo inspiracji i materiałów.
🔸Chętnie również wesprę Cię swoim słowem i wiedzą. Napisz mi w jakim temacie potrzebujesz wsparcia, a ja napiszę dla Ciebie post lub zorganizuję spotkanie na żywo w moich mediach społecznościowych.
🔸W każdym miesiącu wsparcia Twoje imię i nazwisko lub pseudonim zostanie wyróżnione w specjalnym poście wdzięcznościowym, który opublikuję na swoich profilach na Facebooku i Instagramie.
🔸Na tym nie koniec - raz na 2 miesiące otrzymasz ode mnie wyjątkowy okolicznościowy prezent - niespodziankę.

Dziękuję, że jesteś ze mną.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mama Terapeutka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Piszę dla Mam, o Mamach. Każdego dnia za pomocą mediów społecznościowych staram się wnieść spokój i otulić wsparciem kobiety, którym (tak jak mi) zdarza się zgubić siebie w zaganianej macierzyńskiej codzienności. W mojej twórczości mocno wspiera mnie wiedza psychologiczna.

Jestem Ola Sileńska, znana w sieci jako Mama Terapeutka.6 lat temu, oczekując przyjścia na świat mojej pierwszej córki Lilki, postanowiłam stworzyć blog, który miał połączyć moją wiedzę psychologiczną z doświadczeniami macierzyńskimi. Prawda jest taka, że Blog Mama Terapeutka założyłam przede wszystkim z myślą o sobie. Od zawsze kochałam działać, moja praca psycholożki i psychoterapeutki jest spełnieniem zawodowych marzeń. Dlatego kiedy zaszłam w długo wyczekiwaną ciążę, zwyczajnie wystraszyłam się, że trudno będzie mi się odnaleźć bez aktywności zawodowej.

Ilustracja: Emma Flynn, this_mama_doddles


Z czasem jednak okazało się, że tworzone przeze mnie treści są lustrem dla tysięcy Mam na całym świecie. Stworzony przeze mnie w mediach społecznościowych wirtualny świat, stał się miejscem wytchnienia dla kobiet, które podobnie jak ja, gubią się w wyzwaniach, trudach i pięknie macierzyńskiej codzienności.

Największą popularnością od ponad 2 lat cieszą się moje wieczorne posty, które jedna z Czytelniczek nazwała "Dobranockami dla Mam". Te teksty mają również dla mnie szczególne znaczenie, bo często piszę w nich o tym, co zatrzymało mnie danego dnia. Wspominam w nich o macierzyńskiej złości, poczuciu winy, wstydzie, zagubieniu, tęsknocie za sobą, a także o poruszającym nasze serca poczuciu spokoju, spełnienia i wdzięczności, które wnosi codzienne towarzyszenie naszym dzieciom w ich życiu.

Moja internetowa działalność zaowocowała propozycją współpracy z wydawnictwem, w wyniku której powstała moja książka "Zaopiekowana Mama. Jak odnaleźć się w macierzyństwie?". Książka okazała się bestsellerem wydawniczym i źródłem mojej ogromnej radości.

Dlaczego jestem na Patronite?

Mama Terapeutka stała się dopełnieniem mnie, dlatego chcę ją dalej rozwijać i rozbudowywać. Potrzebuję to robić przede wszystkim po to, by móc każdego dnia wzmacniać Mamy, które szukają siebie i pragną żyć w poczuciu spełnienia. Będę niezmiernie wdzięczna, jeśli staniesz się Patronką/Patronem mojej działalności.
Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła robić to, co kocham z poczuciem, że stoisz gdzieś za mną i dodajesz mi skrzydeł.
 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mama Terapeutka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Zuzanna Kotas
Zuzanna Kotas
10 zł
Ewelina Nocoń
Ewelina Nocoń
10 zł
Ewa Pawłowska
Ewa Pawłowska
10 zł
Monika Ignatowicz-Iwanowska
Monika Ignatowicz-Iwanowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.