Mama Terapeutka

W Patronite od 07.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1080

Liczba Patronów: 712

Zostań Patronem
Kup na prezent
24 patronów
400 miesięcznie
890 łącznie
Piszę dla Mam, o Mamach. Każdego dnia za pomocą mediów społecznościowych staram się wnieść spokój i otulić wsparciem kobiety, którym (tak jak mi) zdarza się zgubić siebie w zaganianej macierzyńskiej codzienności. W mojej twórczości mocno wspiera mnie wiedza psychologiczna.

O Autorze

Jestem Ola Sileńska, znana w sieci jako Mama Terapeutka.6 lat temu, oczekując przyjścia na świat mojej pierwszej córki Lilki, postanowiłam stworzyć blog, który miał połączyć moją wiedzę psychologiczną z doświadczeniami macierzyńskimi. Prawda jest taka, że Blog Mama Terapeutka założyłam przede wszystkim z myślą o sobie. Od zawsze kochałam działać, moja praca psycholożki i psychoterapeutki jest spełnieniem zawodowych marzeń. Dlatego kiedy zaszłam w długo wyczekiwaną ciążę, zwyczajnie wystraszyłam się, że trudno będzie mi się odnaleźć bez aktywności zawodowej.

Ilustracja: Emma Flynn, this_mama_doddles


Z czasem jednak okazało się, że tworzone przeze mnie treści są lustrem dla tysięcy Mam na całym świecie. Stworzony przeze mnie w mediach społecznościowych wirtualny świat, stał się miejscem wytchnienia dla kobiet, które podobnie jak ja, gubią się w wyzwaniach, trudach i pięknie macierzyńskiej codzienności.

Największą popularnością od ponad 2 lat cieszą się moje wieczorne posty, które jedna z Czytelniczek nazwała "Dobranockami dla Mam". Te teksty mają również dla mnie szczególne znaczenie, bo często piszę w nich o tym, co zatrzymało mnie danego dnia. Wspominam w nich o macierzyńskiej złości, poczuciu winy, wstydzie, zagubieniu, tęsknocie za sobą, a także o poruszającym nasze serca poczuciu spokoju, spełnienia i wdzięczności, które wnosi codzienne towarzyszenie naszym dzieciom w ich życiu.

Moja internetowa działalność zaowocowała propozycją współpracy z wydawnictwem, w wyniku której powstała moja książka "Zaopiekowana Mama. Jak odnaleźć się w macierzyństwie?". Książka okazała się bestsellerem wydawniczym i źródłem mojej ogromnej radości.

Dlaczego jestem na Patronite?

Mama Terapeutka stała się dopełnieniem mnie, dlatego chcę ją dalej rozwijać i rozbudowywać. Potrzebuję to robić przede wszystkim po to, by móc każdego dnia wzmacniać Mamy, które szukają siebie i pragną żyć w poczuciu spełnienia. Będę niezmiernie wdzięczna, jeśli staniesz się Patronką/Patronem mojej działalności.
Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła robić to, co kocham z poczuciem, że stoisz gdzieś za mną i dodajesz mi skrzydeł.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ewelina Nocoń
Ewelina Nocoń
Próg: 10 zł
Paulina Wolska
Paulina Wolska
Próg: 10 zł
Natalia Pocendek
Natalia Pocendek
Próg: 25 zł
Ewelina Hejwowska
Ewelina Hejwowska
Próg: 50 zł
Elżbieta Kastelik
Elżbieta Kastelik
Próg: 10 zł