nabitawbutelke

W Patronite od 28.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 895

Liczba Patronów: 2121

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
520 miesięcznie
2 140 łącznie
Mam na imię Ewa.
Jestem samodzielną mamą dwójki synów,
Dorosłym Dzieckiem Alkoholików oraz osobą współuzależnioną.
Przeszłam bardzo długą drogę zanim zrozumiałam czym jest szczęśliwe życie.
Teraz wspieram osoby, które idą tą samą ścieżką co ja kiedyś.

O Autorze

Prowadzę profil na instagramie nabitawbutelke.

Dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem, wsparciem, ale przede wszystkim daję nadzieję i poczucie, że w tej walce nie jesteśmy sami.
Pamiętam jak wiele lat temu zaczęłam po omacku szukać pomocy dla siebie. Przeszłam przez kilka gabinetów terapeutycznych i wszyscy rozkładali ręce. Straciłam wiarę, że jeszcze mogę żyć normalnie. Czułam się jakbym zwariowała, w dodatku tylu specjalistów nie mogło mi pomóc. Widziałam siebie jako wybryk natury, wariatkę bez perspektyw, a przede wszystkim czułam się samotna.
Aż pewnego dnia szukając pomocy dla pijącego ojca znalazłam pomoc dla siebie. Dowiedziałam się czym jest syndrom DDA i współuzależnienie- tu zaczęła się droga do lepszego jutra.

Oprócz terapii klasycznej przyszedł czas, w którym zaczęłam korzystać z hipnoterapii i wtedy wszystko nabrało tempa. Puzzle w głowie zaczęły się układać tworząc nowy obraz życia.
Dziś i ja jestem certyfikowanych hipnoterapeutą, prowadzę grupy wsparcia dla osób DDA/DDD, wspieram ośrodki uzależnień.
Chciałabym jednak być przy Was nie tylko online, dlatego postanowiłam otworzyć gabinet. Miejsce już jest, ale żeby stworzyć to miejsce potrzebuję Waszego wsparcia!

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika