Avatar użytkownika

Natalia Gorzelana

15
patronów
15
patronów

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! To kwota kawy, która daje mi kopa do działania!
12 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie <3

W ramach podziękowania otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy TANICH LOTÓW na Instagramie. Tam CODZIENNIE znajdziesz wyselekcjonowane promocje i najlepsze oferty na loty w newralgiczne okresy, takie jak święta czy długie weekendy. Gwarantuję Ci, że dzięki temu zaoszczędzisz sporo pieniędzy na lotach.
25 zł miesięcznie
Przy 25 zł masz wszystko co oferuje opcja za 12 zł
DODATKOWO

+ Jeśli będzie potrzebować oferuję dwukrotnie bezpłatne wyszukanie lotu 2 razy w roku.

+ Jako pierwszy otrzymasz także o informacjach związanych z możliwością wyjazdu ze mną.

+ Dodatkowo otrzymasz możliwość zakupu moich E-BOOKów za połowę ceny (aktualnie jest jeden, ale kolejny właśnie tworzę)
50 zł miesięcznie
Nie mam słów <3 Za wsparcie w wysokości 50 zł otrzymasz wszystkie korzyści z poprzednich poziomów, a także dwukrotnie w roku otrzymasz pocztówkę z podróży lub inną wyjątkowa pamiątkę. To jak podróżować razem ze mną :D

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Natalia Gorzelana w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Spełniam podróżnicze marzenia na etacie i pomagam ludziom taniej podróżować. Kocham miejsca związane z naturą oraz poznawać lokalne smaki! Prowadzę bloga podróżniczego, gdzie dziele się pasją oraz na profilu codziennie wrzucam bezpłatnie promocje lotnicze.

Nie mamy wpływu na to w jakich okolicznościach przychodzimy na Świat, ale mamy wpływ na to jak przeżyjemy NASZE życie.

 

Od dzieciaka zawsze lubiłam robić dużo nowych rzeczy i byłam spragniona przygód. Po edukacji i studiach ekonomicznych przez prawie 5 lat pracowałam w korporacji 40 h tygodniowo, jednak nie przeszkadzało mi to w realizowaniu podróżniczych marzeń. Każdy dzień urlopu był przeznaczony na podróżniczą przygodę. 

Wszystko zaczęło się od marzenia odwiedzenia Barcelony. Byłam wtedy na pierwszym roku dziennych studiów i pracowałam dorywczo, dlatego mój budżet był ograniczony. Właśnie wtedy  pomyślałam – czy to, że jeszcze nie zarabiam milionów ma być przyczyną, że mam odkładać marzenia NA PÓŹNIEJ? Tak robi większość ludzi, odkłada swoje marzenia na kiedyś, a to kiedyś nigdy nie nadchodzi… Robię wszystko, aby moje marzenia się spełniały, dlatego powstał ten profil na Patronite!

 

 

 

Aktualnie

Spełniałam już wiele podróżniczych marzeń i  odwiedziłam już kilkadziesiąt państw, w tym kilka państw Azji Południowo-Wschodniej. Jednak bakcyl podróżniczy zainfekował mnie bardzo i pragnę więcej zobaczyć, doświadczyć i przeżyć.

W międzyczasie nabrałam ogromnego doświadczenia w szukaniu tanich połączeń lotniczych, aż zaczęłam to robić nawykowo codziennie. Od 2022 roku dzielę się perełkami na profilu. 

 

Marzy mi się odwiedzić Peru, Kolumbię, Japonię, Karaiby czy Madagaskar. Marzenia to piękna rzecz i wierzę w swoje bardzo. Dlatego powstał właśnie ten profil . Wszystkie pieniądze z Patronite przeznaczę na dalsze grube podróże! 

 

Jeśli nie możesz mnie wesprzeć finansowo, to dołącz chociaz do mojego profilu (jeśli tego nie robisz), aby wspierać mnie w rozwoju konta :) 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Natalia Gorzelana już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Bęś
Anna Bęś
7 zł
Dawid Pilarski
Dawid Pilarski
12 zł
Natalia Mąka
Natalia Mąka
7 zł
Karolina Wiglusz
Karolina Wiglusz
12 zł
lukasz rusiecki
lukasz rusiecki
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.