Żurnalista

W Patronite od 24.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 348

Liczba Patronów: 150

Zostań Patronem
Kup na prezent
123 patronów
1 355 miesięcznie
23 896 łącznie
Piszę anonimowo, o miłości, rozczarowaniu, samotności i życiu. Nagrywam podcasty, które dzięki Wam są w top 5 na Spotify. Moimi gośćmi w Rozmowach bez kompromisu byli m.in Doda, Magda Mołek, Tomasz Kammel czy Misiek Koterski.

O Autorze

Dzień dobry, cześć 

już fajnie, że tu jesteś. Chcę stworzyć dodatkowe pole dla Was. Będąc tu ze mną możecie dostać dodatkowe treści, które będę wrzucał na dedykowany link. Każdy z Was dostanie swój login i hasło, gdzie będziecie mieli dostęp do rozmów jakie nie będą publikowane na Spotify. Będą tam też rozmowy przedpremierowe, nie będziecie musieli czekać na niedziele, a dostaniecie rozmowy często bezpośrednio po nagraniu. 

 

Dlaczego Patronite?

Bo nie chcę reklamować tego co wszyscy. Są firmy, które lubię i chciałbym, ale chciałbym móc też odmówić komuś kogo nie jestem fanem, a daje “propozycje nie do odrzucenia”.

Sam wspieram kilka osób, a jeśli namówię na to Was. Możemy zrobić coś fajnego i chcę część z tej kasy dać na cele charytatywne. Takie realne, ale byśmy my jako społeczność mogli wybierać. To byłoby super, że raz pomożemy domom samotnej matki, następnym razem wspomożemy jakąś rodzinę, a może rodziny na święta. Mi jest miło, że jesteście. TACY jesteście.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_QFWJz8Vn7s


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika