Avatar użytkownika

STV.INFO

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Twoja "dycha" pomaga w rozwijaniu naszych mediów.
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Ta wpłata przybliża nas do osiągnięcia celu, dzięki temu będziemy mogli tworzyć jeszcze lepsze treści i jeszcze więcej treści.

W zamian za takie wsparcie oferujemy imienne podziękowania w mediach społecznościowych.
100 zł miesięcznie
Dziękujemy! To bardzo znaczący gest. Takie wsparcie to solidny krok ku naszemu finansowemu celowi. Cieszymy się, że tworzone przez nas treści tak Ci się podobają.

W zamian za wsparcie "stówą" przygotujemy imienne podziękowania w mediach społecznościowych.
200 zł miesięcznie
Wielkie dzięki! To dużo znaczy. Twoje środki pomogą sfinansować sprzęt potrzebny do realizacji tak profesjonalnie przygotowywanych dla Was materiałów.

W zamian serdecznie zapraszamy na kawę w naszej Redakcji. Chętnie przygotujemy dla Ciebie latte, cappuccino lub po prostu czarną. Porozmawiamy o lokalnych sprawach i wymienimy się informacjami.
500 zł miesięcznie
Wow! Ten próg wsparcia to coś wspaniałego. W zamian za taki gest chcielibyśmy Cię zaprosić do naszej Redakcji na jeden dzień pracy. Poznasz jak wygląda praca dziennikarza, pokażemy Ci jak obsługiwać kamerę, aparat i sprzęt do realizacji obrazu. Wspólnie zmontujemy materiał wideo. Będziesz także mógł/mogła w imieniu Redakcji zadać pytania wybranym przez siebie osobom.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora STV.INFO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zostań PATRONEM telewizji STV.INFO. Jesteśmy Redakcją działającą w powiecie sandomierskim, opatowskim i staszowskim. Codziennie przygotowujemy dla Ciebie materiały informacyjne. Wesprzyj naszą działalność - zaprosimy Cię do studia, ruszymy w teren z kamerą, nauczymy montażu i pracy reporterskiej.

STV.INFO - Portal informacyjny z treściami wideo dla wschodniej części województwa świętokrzyskiego. Codziennie, nieustannie od pięciu lat dostarczamy Wam informacji z powiatów sandomierskiego, opatowskiego i staszowskiego. Staramy się być obecni podczas najważniejszych wydarzeń dla lokalnej społeczności. Relacjonujemy w formie materiałów wideo wydarzenia kulturalne, patriotyczne i religijne. Jesteśmy blisko ważnych spraw, nagłaśniamy tematy, które powinny ujrzeć światło dzienne. Mówimy o kwestiach ważnych dla każdego mieszkańca, kształtujemy opinię publiczną i pytamy, czego oczekujecie w swoich małych ojczyznach.  
 

W naszym studiu w Sandomierzu rozmawiamy z osobami publicznymi, ludźmi kultury, politykami i samorządowcami, artystami i zwykłymi ludźmi, którzy mają wyjątkowe pasje, zainteresowania, niezwykłą wiedzę czy talenty. Zawsze chętnie wspieramy akcje charytatywne i nagłaśniamy zbiórki i apele o pomoc. 
 


 

Jako jedyne media lokalne w regionie zajmujemy się rolnictwem. Tworzymy autorski program #agroSFERA, w którym pokazujemy wasze gospodarstwa, hodowle i uprawy. Mówimy o istotnych dla rolnictwa tematach. 

 


Jeżeli podoba Ci się nasza praca, masz chęć finansowego wsparcia naszej działalności, za pośrednictwem portalu Patronite możesz przekazać dobrowolną darowiznę na rozwój dalszej działalności i doposażenie sprzętowe redakcji. Za wszystko bardzo dziękujemy. 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora STV.INFO już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.