Wyjdzie w Graniu

W Patronite od 01.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2141

Liczba Patronów: 1867

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
80 miesięcznie
2 890 łącznie

Pierwsze drgania

500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

420 zł

brakuje

To mały krok dla człowieka… ale całkiem spory dla żuka. Opłacimy część regularnych, najbardziej podstawowych wydatków związanych z prowadzeniem strony, serwerem i licencjami. Ciężko pracującym członkom WWG dostarczymy przynajmniej raz w miesiącu kroplówkę z życiodajną kawusią. To, co zostanie, zakonserwujemy w formaldehydzie na przyszłe wydatki.

Gramy dalej!

1 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

920 zł

brakuje

Nie czarujmy się – za taką kwotę nie posypią się fajerwerki, a my nie zatańczymy jeszcze tańca Wielkiego Ananasa. Oprócz wydatków wspomnianych w poprzednim celu, przynajmniej częściowo pokryjemy koszt utrzymania sprzętu. Raz w miesiącu przy kręceniu zjemy też obiad za Wasze zdrowie. Ale przede wszystkim to, jak szybko osiągniemy ten cel, będzie dla nas ważnym miernikiem, czy chcecie byśmy tworzyli dalej. Jeśli tak się stanie, będziemy przez cały dzień chodzić bardzo uśmiechnięci i z tym uśmiechem będziemy nagrywać kolejne materiały!

Uchylamy wieko pudełka… oddech

2 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 920 zł

brakuje

Jeszcze żuk do końca nie wyszedł na zewnątrz, ale to powinno wystarczyć, by podtrzymać go przy życiu. Oczywiście tutaj ciągle opłacamy rzeczy, o których była mowa w poprzednich celach, ale obok tego także przynajmniej częściowo koszt przygotowania materiałów, prądu, przemieszczania siebie i sprzętu. Dokupimy też dodatkowe dyski, by materiały WWG przetrwały nawet w przypadku problemów popularnego amerykańskiego serwisu lub apokalipsy zombie. Zjemy już nie jeden, a kilka obiadów podczas kręcenia kolejnych odcinków. Jeśli coś zostanie, odłożymy na pierwsze poważniejsze ulepszenie sprzętu i na pozyskanie ciekawych, ale często trudniej dostępnych gier, które uznamy za szczególnie warte pokazania.

Patrzcie, wychodzi!

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 920 zł

brakuje

Z takiej kwoty ciągle się nasz zespół w długiej perspektywie nie utrzyma, ale tu pozwolimy sobie w końcu przynajmniej symbolicznego grosza dać żukowi (a dokładniej zespołowi WWG). Przede wszystkim ta kwota oznacza, że myślimy już powoli nie tylko co zrobić, aby kręcić dalej, ale także w jaki sposób kręcić (dużo) lepiej. Na kanale stopniowo zaczną pojawiać się nowe rodzaje treści, a te, które już się pojawiają, zyskają na jakości po zakupie dodatkowego sprzętu, na czele z nowymi mikrofonami i oświetleniem. A to co zostanie będzie skrupulatnie przez żuczka zwinięte w oszczędnościową kulkę przeznaczoną na kolejne poważniejsze ulepszenia i poszerzenie zespołu o najbardziej potrzebne osoby.

Tropikalny taniec deszczu

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 920 zł

brakuje

Po pierwsze zatańczymy taniec deszczu, zatańczymy taniec Wielkiego Ananasa i zatańczymy z Wami z radości. Będzie to taniec zwycięstwa planszówek! Przede wszystkim będziemy wreszcie w stanie jakoś wynagrodzić zespół za ciężką pracę wkładaną praktycznie każdego dnia. Może nie będą to kwoty odpowiadające standardom na rynku filmowym, nie będą to nawet raczej minimalne krajowe, ale głowa do góry!

Ta kwota oznacza przecież, że naprawdę chcecie w Polsce w pełni niezależnego i prężnie funkcjonującego portalu o planszówkach. Ta kwota pozwala nam śmielej patrzeć w przyszłość, przedstawiać Wam nasze bardziej ambitne pomysły i zacząć je przygotowywać. Oznacza, że możemy poszerzyć zespół o kompetentnych ludzi, którzy wniosą nową jakość czy to od strony twórczej, czy od strony czysto technicznej. Obecni członkowie zespołu będą zaś mogli poświęcić więcej czasu, by udoskonalić to co robią. Dodatkowa kamera zaś pozwoli nagrywać dużo bardziej widowiskowe materiały. A to co zostanie odłożymy na zorganizowanie przestrzeni, w której nie będziemy musieli stale testować cierpliwości naszych bliskich.

Dziękujemy!

(Dalsze cele przygotujemy gdy będą wydawać się potrzebne – a mamy cały szereg ambitnych i ekscytujących pomysłów na przyszłość Wyjdzie w Graniu, którymi chcielibyśmy móc się niedługo z Wami podzielić)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Paulina Kamińska
Paulina Kamińska
Próg: 10 zł
Agnieszka Szmidt
Agnieszka Szmidt
Próg: 10 zł