Wyjdzie w Graniu

W Patronite od 01.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1799

Liczba Patronów: 1524

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
90 miesięcznie
2 320 łącznie
Wyjdzie w Graniu (WWG) to program o grach planszowych. Dzielimy się surową opinią – wyrwaną prosto z odmętów własnych serc. Bezczelne recenzje, świeży podcast, bezwstydne artykuły i nonsensowne pudełka. Gramy tylko dla siebie i dla Was. Rozłóż, zagraj i zobacz co wyjdzie w graniu!

O Autorze

Wyjdzie w Graniu to w pełni niezależny od wydawnictw portal i kanał o planszówkach. Odkąd zaczęliśmy, recenzujemy najróżniejsze gry zawsze starając się pokazać je tak, jak na to zasługują – z pomysłem, lekkością, dystansem do siebie oraz całego hobby. Nagrywamy filmy, podcast, a także piszemy artykuły - wszystko co robiliśmy udostępnialiśmy za darmo i bez reklam na portalu. Robimy równocześnie wszystko, by w tej przystępnej formie zmieścić możliwie jak najwięcej informacji o samych grach i bez skrupułów pokazać zarówno to, co nas w nich najbardziej ekscytuje, jak i to, co może do konkretnych tytułów zniechęcać. Temu na ile Waszym zdaniem udaje nam się to zrealizować możecie dać wyraz także tutaj.

Ale Wyjdzie w Graniu to też przede wszystkim grupa najprawdziwszych ludzi z krwi i kości, którzy jak do tej pory poświęcali wiele, by ta inicjatywa się rozwijała. Niektórzy z nas wkładają w tą pracę ilość czasu przekraczającą pełen etat, by portal się rozwijał. To Kamis i Madzia ogrywający gry, piszący scenariusze i nagrywający wideorecenzje oraz przygotowujący inne materiały, to Paweł pomagający w realizacji praktycznie wszystkiego co się na WWG pojawia i dbający o to, by strona działała bez zarzutu. To Osama regularnie pomagający Kamisowi w montowaniu. To także regularnie pojawiąjący się w podcastach (i nie tylko) Diana oraz Wojtek. Ale to także szereg ludzi, którzy na różnych etapach dołożyli swoją cegiełkę – czy to ogrywając z nami kolejne tytuły, czy na inny sposób współtworząc kanał. Więcej o naszym zespole znajdziecie na naszej stronie: https://wyjdziewgraniu.pl/o-nas

Wreszcie ostatnim, ale być może najważniejszym członkiem Wyjdzie w Graniu jesteście Wy – nasi widzowie i czytelnicy. To może brzmieć jak banał i coś oczywistego, ale uwierzcie, że dla nas wcale takie nie jest. Cała ta praca i wysiłek byłyby na nic, gdyby nie osoby, które obdarzają nas regularnie zaufaniem i na rozmaite sposoby wspierają nas, byśmy się nie zatrzymywali. Czy to miłym komentarzem, czy konstruktywną uwagą, czy zwyczajnym, ale nie mniej ważnym polubieniem oraz subskrypcją, które pozwalają nam zwiększać zasięg materiałów. I – nie ukrywajmy – mamy nadzieję, że wspierając WWG również tutaj. Całkiem dosłownie i materialnie.

Prowadzenie kanału i strony wiąże się z szeregiem wydatków na realizację techniczną, sprzęt i oprogramowanie. Wreszcie wiąże się poświęcaniem przez nasz zespół kilkuetatowego nakładu pracy, który nie będzie dalej możliwy bez tego wsparcia. Dlatego to Wasze wsparcie jest dla nas nie tylko symbolicznym wyrazem uznania, ale jak najbardziej dosłownym warunkiem dalszego funkcjonowania i rozwijania się.

Ze względu na poszanowanie niezależności dziennikarskiej, nie możemy obsypać Was tutaj promkami i konkursami z grami od wydawnictw. Nie możemy obiecać, że za wsparcie obdarzymy Was wycieczką po Disneylandzie. Możemy jednak zaoferować Wam dalsze funkcjonowanie portalu oraz z pełną odpowiedzialnością obiecać, że zrobimy wszystko, by dostępne środki przekuć w jak najrzetelniejsze materiały o planszówkach, jak najzabawniejsze żarty i jak najpiękniejszych prezenterów.

Ten żuk dalej się bez Was nie potoczy. Pomożecie?


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Konrad Jachowicz
Konrad Jachowicz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Paulina Kamińska
Paulina Kamińska
Próg: 10 zł
Agnieszka Szmidt
Agnieszka Szmidt
Próg: 10 zł
Jakub Jarosz
Jakub Jarosz
Próg: 30 zł