feelfree

W Patronite od 24.01.2019

Od prawie dwóch lat pracuję nad największą, nieoficjalną aplikacją mobilną do przeglądania serwisu wykop.pl. Projekt od samego początku działał na zasadzie otwartego oprogramowania, nie zawierał reklam i był w pełni darmowy. Profil ten jest formą wsparcia rozwoju aplikacji.

O Autorze

Wykop Mobilny

Od prawie dwóch lat pracuję nad największą nieoficjalną aplikacją mobilną do przeglądania serwisu wykop.pl. Projekt od samego początku działał na zasadzie otwartego oprogramowania, nie zawierał reklam oraz był w pełni darmowy. Profil ten jest formą wsparcia rozwoju aplikacji.

 


Pracę nad otwartym wykopem mobilnym zacząłem hobbystycznie w lipcu 2017 roku. Nie podchodziłem do tego zbyt poważnie - po prostu chciałem pouczyć się czegoś wartościowego. Przez kilka miesięcy zmagałem się z nauką pisania aplikacji mobilnych. Po kilku miesiącach do projektu dołączył Kroguc - osoba odpowiedzialna za graficzną część aplikacji. 

Na dzień dzisiejszy "owm" jest najbardziej popularną i polecaną nieoficjalną aplikacją do tego serwisu. Aktualnie z aplikacji korzysta prawie 15 000 osób. Otwieram ten profil aby móc nadal utrzymać aplikację w pełni darmową.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom które zdecydowały się na darowiznę. W ramach symbolicznego podziękowania patroni dostaną specjalną plakietę obok nazwy użytkownika w aplikacji. Dokładniej wytłumaczyłem to w poszczególnych progach.

Strona projektu: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny
Tag na wykop.pl: https://wykop.pl/tag/otwartywykopmobilny


Dziękuję!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)