WYTWÓRNIA | Otwarty warsztat rzemieślniczy

Wytwórnia to makerspace dla majsterkowiczów, początkujących przedsiębiorców, artystów, rzemieślników. To miejsce inicjatyw i wydarzeń mających na celu promocję rzemiosła i idei hand-made. Wytwórnia to jednak przede wszystkim społeczność kreatywnych ludzi, którzy uczą się od siebie, wzajemnie się motywują i pracują nad wspólnymi projektami.

O Autorze

 

O nas

Wytwórnia to dynamiczna społeczność osób kreatywnych inspirowana ideą FabLabu, mieszcząca się na krakowskim Zabłociu na przestrzeni 350 metrów kwadratowych. Wierzymy w ducha współpracy i różnorodności. Nasi członkowie zajmują się m.in. stolarstwem, tapicerstwem, renowacją mebli, frezowaniem CNC, sitodrukiem, ceramiką, szyciem. Fotografują, produkują instrumenty muzyczne, zajmują się elektroniką, architekturą, grafiką i tworzą e-usługi w przestrzeni Internetu.


Możesz tu znaleźć ludzi, przestrzeń i sprzęt, które pomogą Ci rozwinąć swoje pomysły, uczestniczyć w licznych warsztatach, spotkaniach i szkoleniach lub zorganizować własne wydarzenie.

 

Czym jest Patronite?

Patronite łączy twórców z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Twórcy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także świadomość realnego wspierania pasji innych.

 

Zebrane fundusze będą wykorzystane zgodnie z deklarowanym przeznaczeniem.  Zobowiązujemy się regularnie informować Cię o postępach.  I pamiętaj, że Twoje dane osobowe są z nami bezpieczne. Nikomu ich nie udostępnimy. Zawsze i niezwłocznie możesz je zmienić lub usunąć z naszej bazy danych.

 

Jesteś fanem majsterkowania?  My też! Wesprzyj rzemieślników i hobbystów - ludzi, którzy mają odwagę podążać za swoją pasją. Zostań naszym patronem!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni