Wywiadowcy - rozmowy na dachu

W Patronite od 08.09.2022

„Wywiadowcy Podcast” to rozmowy wbrew mainstreamowym trendom. Zapraszamy gości nie według klucza popularności, ale klucza ciekawości. Odkrywamy nowe tematy i penetrujemy mało znane terytoria.

O Autorze

„Wywiadowcy Podcast” to my - Arkadiusz Bartosiak i Łukasz Klinke. Nasze wywiady przez lata ukazywały się między innymi w „Playboyu”, „Przekroju” i „Filmie”. Wszystkie, a jest ich kilkaset, możecie – nieodpłatnie - przeczytać na stronie wywiadowcy.pl

Napisaliśmy razem także trzy książki. To wywiady-rzeki z Markiem Dyjakiem, Jackiem Gmochem i Andrzejem Sewerynem. Wszystkie były bestsellerami. Wszystkie możecie wciąż kupić w dobrych księgarniach.

Nasz pierwszy wspólny wywiad jako „Wywiadowcy” zrobiliśmy w 2004 roku. Czyli pracujemy w duecie tak długo, jak Polska jest w Unii Europejskiej, Marek Belka został premierem, zakończyła się tzw. afera Rywina, a Wojciech Smarzowski nakręcił „Wesele”. Dodatkowo uruchomiono Facebooka (!), a na Ukrainie sfałszowano wybory i zaczęła się „pomarańczowa rewolucja”. Mało tego, urodzone wtedy dzieci właśnie stają się pełnoletnie. Jednak my wciąż czujemy się młodzi. I co najważniejsze - wciąż lubimy rozmawiać.

Dlatego niedawno wyemigrowaliśmy z prasy do internetu, odpalając serię rozmów z niezwykłymi gośćmi, których zapraszamy na nasz podcastowy dach na Nowym Mieście w Warszawie. Efekty tej pracy możecie znaleźć na Apple Podcasts, Spotify i YouTube. Zajrzyjcie na nasze kanały, polubcie, zasubskrybujcie, wesprzyjcie. Dzięki Wam mamy szansę pracować przez kolejnych 18 lat :-)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)