W Patronite od 02.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 831

liczba Patronów: 1055

4 patronów
145 zł miesięcznie
640 zł łącznie
Fotograf motoryzacyjny z zamiłowania, od kilkunastu lat ciągle rozwijający swoje pasje. Specjalista fotografii nocnej i technik "malowania światłem", znany jako YEZ (jeż).

O Autorze

Witaj !

Cieszę się że trafiłeś na moją stronę - jeśli śledzisz moją pracę na bieżąco zapewne nie będę musiał Ci się przedstawiać, natomiast jeśli jesteś tu pierwszy raz, pozwól że poznamy się bliżej..

 

Nazywam się Mariusz Kucik, szerzej znany jako "YEZ". Odkąd pamiętam pasjonuję się motoryzacją i fotografią. Być może nie są to niecodzienne zainteresowania, ale to w jaki sposób je łączę jest już czymś nieco bardziej wyjątkowym.

Jestem specjalistą w dziedzinie fotografii nocnej, jednym z prekursorów techniki "malowania światłem" na polskiej scenie fotografii motoryzacyjnej. Jeśli chcesz zobaczyć coś więcej na ten temat rzuć okiem na film poniżej:

Nie wszystkie informacje zawarte w filmie który przed chwilą mogłeś zobaczyć są aktualne - dążąc do ciągłego rozwoju i udoskonalania moich prac zmieniłem sprzęt oraz niejedną wykorzystywaną technikę. Coś bardziej aktualnego, ale już nie tylko w temacie zdjęć nocnych możesz zobaczyć w kolejnym wideo!

Jeśli obejrzałeś filmy możesz dojść do wniosku że udało mi się odnieść niemały sukces - wystąpiłem w filmie ze znanym Youtuberem, fotografowałem supersamochody, zdobyłem wielu fanów. Z pewnością jest w tym trochę racji, ale również i Ty możesz być częścią tego skromnego sukcesu!

Czy potrzebuję patronów?

Sam zadaję sobie to pytanie i ciężko udzielić mi na nie odpowiedzi. Od początku swojej działalności nie korzystałem z niczyjej pomocy, do wszystkiego chciałem dojść sam. Dziś otwieram się na Waszą pomoc, również dając coś w zamian!

 

Zajrzyj na moją stronę i facebook! Poznajmy się bliżej!

http://yez.com.pl

https://www.facebook.com/fotoyez

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni