Yoga Madame Ifa

Statyw i akumulator

350 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kochani, chcąc ulepszyć nagrywanie filmików live inwestuje w sprzęt. Nie chodzi o to, żeby kupić mega profesjonalny sprzęt, ale podstawowe rzeczy, które ułatwią mi nagrywanie, a Wam odbiór.

Mikrofon bezprzewodowy

800 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kochani, postanowiłam kupic nowy mikrofon. Chciałabym polepszyć jakość naszych filmżw tzw live na facebooku. Znalazłam juz mikrofon, który pokazuje naładowaną baterię. :-) Mam nadzieję, że z Wasza pomocą uda mi się go nabyć.

JOGA W CZASACH KWARANTANNY

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kochani, za namową kilku osób założyłam tutaj konto ze względu na to, iż wszystkie miejsca(szkoły, kluby itd) zostały zamknięte. Dalej będę kręcić dla Was filmiki jako inspiracje do praktyki własnej w tym trudnym czasie. Będzie mi miło, jeśli mnie wesprzecie.

Canon G7X

2 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kochani, jako że zaczełam nagrywać dla Was filmiki jogowe na You Tub'a szukam wygodnych rozwiązań. Dopiero uczę się wszystkiego, a ten mały aparat będę mogła zawsze mieć z sobą.

Yoga live

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jestem ogromnie wdzięczna , że jesteście ze mną . Od początku kwarantanny szkół zaczęłam prowadzić zajęcia jogi LIVE w stylu Vinyasa Joga w zamkniętej grupie @vinyasa Yoga z Ifą. Okazało się, że sprawa mi to ogromną satysfakcję i chciałabym utrzymać dłużej tę formę prowadzenia zajęć. Wiążę się to z poświęceniem dodatkowego czasu oraz zakupem specjalistycznego sprzętu. Jednakże po kwarantannie takie zajęcia zostaną w naszej społeczności, którą udało się nam stworzyć w zaledwie miesiąc. Dziękuje Wam bardzo za pomoc w realizowaniu marzeń. Dni i godziny będą ustalone niebawem. Póki co zostajemy przy codziennej praktyce o 9.00 rano do czasu otwarcia szkół. Namaste, Ifa

Kurs RYS 500 dla nauczycieli jogi.

25 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kochani, wiecie, że uwielbiam się rozwijać zawodowo. Skończyłam już wiele kursów nauczycielskich z jogi. Tym razem upatrzyłam sobie kolejny kurs, który otworzy mi wiele możliwości w przyszłości. Kurs jest realizowany we Francji (lato 2021).
Ufam, iż z Waszą pomocą uda mi się zrealizować moje marzenie, i będę dalej dzielić się z Wami zdobytą wiedzą. Ściskam Was mocno. Namaste, Ifa
Zostań Patronem
Kup na prezent