Yoga Madame Ifa

84 patronów
Zapraszam Cię do mojego świata jogowego. Z wykształcenia jestem hispanistką, z zamiłowania nauczycielką jogi. Prywatnie mamą małej Blanki.

O Autorze

Serdecznie zapraszam Cię do moje świata jogowego.

Z wykształcenia jestem hispanistką, z zamiłowania nauczycielką jogi. Prywatnie mamą małej Blanki.

Prowadzę zajęcia w Poznaniu od 2011 roku w kilku szkołach.  Jednakże w wakacje 2019 zaczęłam umieszczać w Internecie krótkie filmiki z inspiracja do praktyki własnej. Nie każdy ma czas na wyjście do studia jogi bądź klubu sportowego stąd pomysł na przeniesienie lekcji do Internetu. 

 

Na moim kanale są dostępne filmiki do praktyki własnej, do której Cie serdecznie zachęcam.

 https://www.youtube.com/channel/UCLFcJnn3ZjC-KIpssn3mU-w?view_as=subscriber  

 

Stopniowo będzie więcej filmików z kolejnymi lekcjami jogi.

Jest w planie  cykl joga z dziećmi oraz  joga na kole. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem