Strefa Patrona:

8

patronów

75 zł

miesięcznie

3595 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
369
miesięczne wsparcie
243
liczba patronów

  Yes Was Podcast to dwóch przystojnych gentlemanów, którzy co tydzień opowiadają o tym, co dzieje się w świecie nowych technologii, starając się go przybliżyć każdemu w prosty, przyjemny sposób. Na koncie mają już kilka kamieni milowych - ponad milion pobrań wszystkich odcinków, okrągłe 52, 100, 104 i 128 odcinków nagranych i puszczonych w świat.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 50 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
100% mocy!
Ciepły obiad i kompot raz w miesiącu dla obu prowadzących! Ewentualnie kawa raz w tygodniu, żeby mieć 100% (czyt. sto procent) sił na nagranie! Dzięki mordeczki!
0%
37 %
100%
osiągnięto 37%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 125 zł
Auphonic
Oprócz kawy będziemy mogli kupić Auphonic, który pomoże Wojtkowi w życiu codziennym przy montażu odcinków. Dzięki temu dźwięk będzie jeszcze przyjemniejszy, a podcast jeszcze bardziej audio.
0%
15 %
100%
osiągnięto 15%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 425 zł
Apki!
Zero stresu przy aplikacjach - recenzujemy to, co wspólnie wybierzemy na grupie Yes Wąsacze!
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1425 zł
Gadżety i inne bajery!
Mamy wystarczająco dużo pieniędzy, żeby nie bać się o sprzęt do nagrywania, móc pozwolić sobie na test nawet droższych aplikacji albo jakichś gadżecików. To też oznacza, że niektóre po recenzji mogą trafić na giwełeje! Dzięki temu możemy też poświecić więcej czasu na podcast i wszystko wokół!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9925 zł
OMG!
GONCIU GONIMY CIĘ HEHEHE. (a tak serio i tak nie dojdziemy do tej kwoty, ale dlaczego nie zrobić takiego progu dla tych słynnych "jajec"?)

O Autorze

Cześć, tu Yes Was Podcast!

 

Co tydzień pojawiamy się w Twoich uszach ze świeżą porcją newsów, ciekawostek śmieszków, mocno lub luźniej związanych z nowymi technologiami. Do podcastu podchodzimy z takim samym dystansem jak do życia, więc nasz podcast to właściwie nasze życie jeżeli pójdziemy w takie porównania. 

 

Od jakiegoś czasu dostajemy sygnały od naszych słuchaczy, że chcieliby nas wesprzeć gotówką, pieniędzmi, złotymi monetami, lub kolorowymi banknotami, więc głupio było nie dać im takiej możliwości. 

 

Natomiast pamiętajcie - to, że pojawia się Patronite nie zmienia nic w naszych dotychczasowych działaniach - podcast nadal będzie wychodzić co tydzień, nadal będzie jedynym podcastem publicystyczno-publicystycznym na polskim rynku, Paweł nadal będzie kupować paski do Apple Watcha, a Wojtek nadal będzie kucował jakieś przedziwne rozwiązania, które nie są nikomu potrzebne i pokazują tylko, że "się da".

 

Wasza kasa jest Wasza i to Wy decydujecie co z nią robicie!

 

Wszystkie oferty są wyłącznie dla osób prywatnych. Firmy zapraszamy do kontaktu na podcast@yeswas.pl!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękujemy Ci bardzo, dokładasz cegiełkę do rozwoju polskiej sceny podcastowej. Brzmi górnolotnie, ale wspierasz rozwój naszego podcastu za co jesteśmy bardzo wdzięczni!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 7
Mamy specjalne miejsce w sercu (i na stronie) dla takich wspierających. Na YesWas.pl w specjalnym miejscu będziesz mógł zobaczyć siebie pośród innych wspierających!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Oprócz tego, że znajdziesz się na stronie, to kiedy będziemy robić giwełeje kodów, kuponów, aplikacji, gadżetów - jesteś pierwszy w kolejce! (gwarantujemy, że będą się pojawiać CZĘŚCIEJ niż do tej pory, właśnie dzięki Waszemu wsparciu!)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Yes Was odpowiada na Twoje pytania! Oczywiście w granicach rozsądku, ale jeśli jesteś ciekawy naszego zdania o topnieniu czapy lodowej albo czy Polska powinna zaadoptować kolejne lwy do zoo, to wybierasz ten próg. Poświęcimy tematowi minimalnie 5 minut w podkaście / raz w miesiącu. Oraz oczywiście otrzymujesz to co w poprzednich progach!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Pokaż się w opisie odcinka - czyli w danym miesiącu, w opisie każdego z odcinków będziesz mógł zobaczyć swoje imię i nazwisko wraz z linkiem do swojego konta społecznościowego. Oprócz tego dostaniesz od nas handmade exclusive dyplom do powieszenia na ścianie. SĄSIEDZI CIĘ ZNIENAWIDZĄ, bo tym prostym trickiem pokażesz, że wspierasz niszę podcastową bardziej niż oni dbają o swój ogródek! (wszystkie pozostałe perki też są Twoje!)
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
HALO, POLICJA? PROSZĘ PRZYJECHAĆ NATYCHMIAST!

Wybierz ten próg jeżeli:
- posiadasz nielimitowane banknoty PLN i nie wiesz co z nimi robić
- chcesz, żebyśmy publicznie powiedzieli, że kogoś opuścił rozum i godność człowieka
- zależy Ci, żeby nigdy nic się nie popsuło i było nas słychać
- chcesz być gościem jednego z odcinków!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni