Regionalny Serwis Historyczny Z Pogranicza Krzysztof Kusiak

W Patronite od 22.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2527

Liczba Patronów: 2153

Zostań Patronem
2 patronów
15 miesięcznie
135 łącznie

Bieżąca obsługa Z Pogranicza

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

985 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli nam na utrzymanie dotychczasowej regularności publikacji, nie tylko na stronie, ale również na Facebooku i Instagramie. Wyszukiwanie materiałów w prasie i przeglądanie poszczególnych wydawnictw numer po numerze jest czasochłonne, a poświęconą na to ilość godzin pracy można porównać do pracy na pełen etat.

Więcej cykli fotograficznych

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 985 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoliłoby nam zwiększyć intensywność publikacji związanych z wyjazdami w teren tj. w dużej mierze relacje fotograficzne, cykl prezentujący kapliczki, cmentarze wojenne, architekturę sakralną oraz inne zabytki. Moglibyśmy aktywniej rozwijać społeczność Z Pogranicza mając możliwość korzystania z płatnych reklam w mediach społecznościowych.

Nowe formy przekazu

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 985 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie będziemy mogli poświęcić więcej czasu na opracowywanie własnych artykułów. Moglibyśmy pomyśleć także o zaistnieniu w nowych formach przekazu - nagrywaniu podcastów lub prezentacji multimedialnych.

Nowy sprzęt, nowe możliwości

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 985 zł

brakuje

Taka kwota pozwoliłaby nam zainwestować w profesjonalny sprzęt - fotograficzny i filmowy, a także drona, dzięki któremu będziemy mogli zaprezentować krajobrazy oraz lokalne zabytki z lotu ptaka. Moglibyśmy otworzyć wówczas kanał na YouTube.

Z Pogranicza wypływa na szerokie wody krajowych mediów

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 985 zł

brakuje

Dziękujemy! Taka kwota pozwala nam stać się serwisem z prawdziwego zdarzenia. Jesteśmy w stanie przygotowywać publikacje książkowe, przewodniki czy wydawać czasopismo. Możemy stworzyć aplikację turystyczną z przewodnikiem po ciekawych miejscach, a także zrealizować wiele innych z naszych pomysłów.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Justyna Trojan
Justyna Trojan
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł