W Patronite od 27.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2733

Liczba Patronów: 2488

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
645 łącznie
Jestem Zagi. Piszę piosenki i gram koncerty - to moja wielka pasja, podobnie jak projektowanie graficzne! Od 2019 roku prowadzę również kanał na youtube! W mojej twórczości muzyka, grafika i film przeplatają się - o czym przekonasz się odwiedzając mój profil. Taka ze mnie Zosia-Samosia! :)

Mecenasi

Zostań moim Mecenasem, a Twoje logo/zdjęcie/imię znajdzie się w tej sekcji! :)

O Autorze

Moją pasją jest pisanie, granie i śpiewanie piosenek. Robię to odkąd odkryłam, że przychodzi mi to łatwiej niż mówienie o tym, co u mnie słychać! :) 

Piszę również piosenki dla innych artystów! Moje kompozycje możesz usłyszeć na albumach takich artystów jak: Sound'n'Grace, Filip Lato, Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz, Remo, MONAMI i innych. Niektóre z tych kompozycji znajdziesz TUTAJ.

Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i z wszystkiego co mnie spotyka czerpię inspirację do pisania kolejnych utworów!

Pod pseudonimem Zagi wypuściłam 3 EPki, 1 album długo grający i zagrałam ponad 178 koncertów - z czego ponad 120 zorganizowałam sama! Nie, nie mam managera :)

Moje 2 mini albumy "Kilka Słów o Miłości" (2012) i "UKE" (2013) nagrałam w swojej sypialni i wypuściłam własnym sumptem, promując materiał w Internecie i na zorganizowanych przez siebie koncertach w klubokawiarniach w całej Polsce.

Long Play "Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni" (2017) - wydałam we współpracy z wytwórnią, dzięki czemu po raz pierwszy mogłam sobie pozwolić na nagranie wszystkich instrumentów w profesjonalnym studio, z profesjonalnymi muzykami - a także z wielką dumą i uśmiechem na ustach mijać go na półkach w EMPIKu! :) Album "Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni" rozszedł się nakładem blisko 2 tys. egzemplarzy. Obecnie na rynku dostępnych jest tylko 30 sztuk! :)

W 2018 roku, również we współpracy z wytwórnią, wypuściłam EPkę "Drapacz Chmur", która dostępna jest do posłuchania wyłącznie Internecie, we wszystkich serwisach streamingowych online. EP "Drapacz Chmur" zawiera utwory "Drapacz Chmur", "Korzeniami", "Siano" oraz "Rekonesans".

Mam wiele pomysłów, które z zapałem realizuję, walcząc po drodze z ograniczeniami głównie sprzętowymi i finansowymi. Na przykład scenografię, którą mogliście zobaczyć na live sesji "Piesek" czy "Nie tu" zrobiłam własnoręcznie :) a tutaj dowód!

Sama projektuję i często szyję własny MERCH!

Poza pisaniem piosenek i graniem koncertów zajmuję się również grafiką komputerową - projektuję plakaty, okładki płyt, oraz tworzę identyfikacje wizualne :) Na potrzeby własne ale i zleceniowo. Poniżej projekt okładki SUZI, który miałam przyjemność wykonać. Produkowałam również okładkową sesję zdjęciową i zajęłam się stylizacją artystki!

Projektowałam również okładkę albumu URSZULI, wraz z książeczką!

Poniżej okładki singli albumu "Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni", które sama narysowałam!

Okładka tego albumu znalazła się w TOP30 Najlepszych Polskich Okładek roku 2017 w konkursie COVERawARTs 2017!
Dlatego możecie spodziewać się, że okładka nadchodzącej płyty, będzie również projektowana przeze mnie! :)
 

Od 2019 roku jestem songwriter-youtuberką! Na moim kanale youtube raz w tygodniu  (w każdy piątek) publikuję nowy film w formie vloga! :) 

Muzyki, którą tworzę pod szyldem "Zagi" nigdy nie robiłam dla kasy - to co wypuszczam płynie prosto z mojego serducha, a piosenki traktuję jak zapiski z pamiętnika, w którym upamiętniam swoje doświadczenia i przemyślenia - to co uda mi się na zarobić - inwestuję w swój rozwój, zakup sprzętu niezbędnego do realizowania swojej pasji i koszty eksploatacji.

Bardzo się cieszę, że po 8 już latach przedstawiania się scenie jako ZAGI liczba moich słuchaczy rośnie! :) Moim celem jest móc robić to dalej, więcej i coraz lepiej! Chciałabym, aby moje piosenki usłyszało jak najwięcej osób, bo wierzę, że niosą ze sobą dobrą energię, która inspiruje i może się podobać! :)

Razem z moim zespołem w składzie: Michał Gumienny (perkusja), Maciek Izdebski (gitara), Michał Patoleta (bas) pracujemy obecnie nad albumem, który składać się będzie z 10 utworów. Chcemy tym albumem podzielić się z Wami jeszcze w tym roku (2020) a po premierze wyruszyć w trasę koncertową.

Wszystkie kompozycje są już gotowe. Oczywiście muzyka i słowa to moja sprawka i jak zwykle odpowiedź na to, jakie emocje targały mną w ostatnim czasie :) Aktualnie jesteśmy na etapie zamykania aranżacji. Powoli ogrywamy również te utwory na próbach, przygotowując się do wejścia do studia! Próby potrwają jeszcze przez cały styczeń. A na przełomie stycznia i lutego chcemy rozpocząć nagrania. Ekscytacja sięga zenitu!

Sama do tej pory jakoś to wszystko ogarniałam, ale wierzę, że z Wami - Sky is the limit! :)

Dlatego jeśli czujesz, że w moich piosenkach kryje się cząstka Ciebie, jeśli trzymasz za mnie kciuki i chodzisz na moje koncerty od lat, jesteś moim ziomkiem z podstawówki, lub po prostu masz ochotę wesprzeć moje twórcze działania, bo podoba Ci się co robię - to zostań moim patronem! :)

Co się dzieje z Twoimi pieniędzmi?

 • struny, kostki do gitary, kable
 • lutnik
 • sala prób
 • paliwo
 • realizacja filmów na youtube
 • realizacja filmów backstage i zdjęć z moich koncertów/teledysków
 • sprzęt muzyczny

A jak się uda... :) to:

 • nagrywam właśnie płytę, jeśli chcesz, możesz się do niej dorzucić, zostać MECENASEM albumu i zgarnąć wejściówkę na premierowy koncert, który odbędzie się w Warszawie! :)

W zamian za Patronowanie mojej twórczości oferuję Ci moją ogromną wdzięczność, muzykę, która płynie prosto z mojego serducha, dostęp do materiałów (filmy, zdjęcia, przemyślenia) dostępnych tylko dla moich Patronów i Mecenasów, oraz inne bardzo fajne nagrody, o których możesz przeczytać po prawej stronie mojego profilu! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jarosław Ledzion
Jarosław Ledzion
Próg: 5 zł