Zakręcona Kawiarenka

W Patronite od 16.04.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 224

liczba Patronów: 397

25 patronów

Przetrwanie

15 000 zł

55%

osiągnięto

6 740 zł

brakuje

Wszyscy doskonale wiemy, jaka jest sytuacja. Ograniczenia z powodu pandemii spowodowały, że przez długi czas nie byliśmy w stanie zarobić na utrzymanie lokalu. Wszystkie rachunki, czynsze, opłaty za media i surowce wciąż trzeba było płacić mimo braku możliwości zarobku. Mimo wielu starań, aby swoją pracą zarobić na utrzymanie Kawiarenki, nie daliśmy rady, przez co długi narastały dzień po dniu.

Nie chcę organizować zrzutek i zbiórek. Chcę uczciwie swoją ciężką, fizyczną pracą móc zarobić na przetrwanie, utrzymanie i rozwój swojej największej przygody życia, czyli Zakręconej, która daje tyle radości tylu wspaniałym osobom - czyli Wam <3

Dlatego jeśli chcesz pomóc nam przetrwać ten ciężki okres, możesz wesprzeć nas jako Patron, a ja w podziękowaniu gwarantuję Ci przyjemność brzucha i zadowolenie podniebienia naszymi zdrowymi wypiekami!

A kiedy wspólnymi siłami wyjdziemy już na prostą - uzyskane wsparcie będę mogła przeznaczyć na dalszy rozwój Zakręconej Kawiarenki:
- szkolenia z mistrzami świata w cukiernictwie, które pozwalają mi piec dla Was jeszcze więcej rozmaitych smakołyków
- odpowiedni sprzęt, który pozwoli nam tworzyć jeszcze więcej i jeszcze lepiej - żeby witrynki zawsze były pełne
- rozwój bloga, który swoją treścią będzie pomagał i wspierał wszystkie osoby na diecie i z przewlekłymi schorzeniami (np. boreliozą, chorobami autoimmunologicznymi, nietolerancjami) - niech moje doświadczenia walki z chorobami pomogą innym!

Moja głowa pęka od pomysłów i chęci do działania, do tworzenia, do pozytywnego zakręcenia.
Niestety spłukana obecnie skarbonka Kawiarenki trzyma mnie w miejscu i nie pozwala na żaden krok w przód, a sama Kawiarenka chociaż ma ochotę głośno kręcić się i śpiewać jak zawsze - działa sobie cicho, coraz ciszej i robimy wszystko, aby nie ucichła całkiem.

15.000zł to obecne zadłużenie za sam wynajem lokalu, z którego mimo wielu starań, nie jesteśmy już w stanie wybrnąć, a czasu na spłacenie zaległości zostało nam na prawdę niewiele :(
Zostań Patronem