Avatar użytkownika

Żaneta Chełminiak

3
patronów
114 
miesięcznie
6 848 
łącznie
3
patronów
114 zł 6 848 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Serwus Wariacie, jesteś luks osobą! Dziękuję, że wspierasz moją twórczość! <3
14 zł miesięcznie
Dziękuję, dziękuję - jesteś wspaniałą osobą! Utworzę grupę na facebooku, na której otrzymasz dodatkowe materiały, gdzie pokażemy w jaki sposób tworzymy piosenki od tekstu, melodii, prace w studio i backstage z klipu. :)
50 zł miesięcznie
DOZGONNIE JESTEM WDZIĘCZNA!!! Wszystko co powyżej - otrzymasz dodatkowe materiały, gdzie pokażemy w jaki sposób tworzymy piosenki od tekstu, melodii, prace w studio i backstage z klipu.
PLUS specjalne podziękowania pod teledyskami, zaproszenie do udziału w teledysku (jeśli będziesz chciała / chciał wystąpić) :)
150 zł miesięcznie
DZIĘKUJĘ PO STOKROĆ - jesteś SZEF TOTALNY!!!
Oprócz wszystkiego powyżej, dodatkowych materiałów i podziękowań pod klipem, zaproszenie do udziału w teledysku (jeśli będziesz chciała / chciał wystąpić) oraz album w formie fizycznej ze specjalnymi podziękowaniami i wstęp darmowy na przyszłe koncerty.
Wielkie dziękuję!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Żaneta Chełminiak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

serwus! Jestem Żaneta, piszę, komponuję, tworzę wraz z innymi znakomitymi artystami. Chciałabym skończyć cały materiał w klimacie r&b/pop i wydać album. W tym celu, żeby swoją pracę prezentować na jak najwyższym poziomie, potrzebujemy środków. Całą pracę nad albumem będziemy na bieżąco pokazywać! :)

Serwus!

Jestem Żaneta, śpiewam, piszę, komponuję. Wspólnie z innymi znakomitymi artystami pracujemy nad materiałem na płytę. Muzyka, którą tworzymy balansuje pomiędzy gatunkami pop i rnb. Swoją pracę będziemy dokumentować na bieżąco. Ze względu na to, że chcemy nasze utwory oraz teledyski tworzyć na jak najwyższym poziomie, potrzebne są środki. Jeśli zechcecie nam pomóc - będę dozgonnie wdzięczna. <3

Cele Autora

Album + single + promocje
  • 100 000 zł
  • 93 152 zł brakuje
6%
Stworzenie materiału (muzycy; nagrania w studio)
Teledyski (3- 4 single)
Promocja singli
Sesje okładkowe

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Żaneta Chełminiak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
14 zł
Kuba Wańkowicz
Kuba Wańkowicz
50 zł
Cezary Mańkowski
Cezary Mańkowski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.