Żaneta Chełminiak

W Patronite od 11.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1447

Liczba Patronów: 1337

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
170 miesięcznie
5 668 łącznie
serwus! Jestem Żaneta, piszę, komponuję, tworzę wraz z innymi znakomitymi artystami. Chciałabym skończyć cały materiał w klimacie r&b/pop i wydać album. W tym celu, żeby swoją pracę prezentować na jak najwyższym poziomie, potrzebujemy środków. Całą pracę nad albumem będziemy na bieżąco pokazywać! :)

O Autorze

Serwus!

Jestem Żaneta, śpiewam, piszę, komponuję. Wspólnie z innymi znakomitymi artystami pracujemy nad materiałem na płytę. Muzyka, którą tworzymy balansuje pomiędzy gatunkami pop i rnb. Swoją pracę będziemy dokumentować na bieżąco. Ze względu na to, że chcemy nasze utwory oraz teledyski tworzyć na jak najwyższym poziomie, potrzebne są środki. Jeśli zechcecie nam pomóc - będę dozgonnie wdzięczna. <3


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika