Avatar użytkownika

Zapał do czytania

4
patronów
156 
miesięcznie
1 101 
łącznie
4
patronów
156 zł 1 101 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
Zapał nie gaśnie 🔥

Dziękuję! Ta kwota podtrzymuje we mnie płomień energii do rozmowy o czytaniu. Możesz liczyć na regularne prasowanie - w każdą niedzielę otrzymasz specjalny newsletter z najciekawszymi tekstami okołoliterackimi. Jeśli nie masz nic przeciwko, wymienię również twoje imię w comiesięcznych podziękowaniach na moim profilu na Facebooku oraz Instagramie.
19 zł miesięcznie
Zapał się rozwija 🔥🔥

Ależ rozpala mnie ta informacja! Tak bardzo, że w każdy poniedziałek, poza podziękowaniami w mediach społecznościowych oraz literackim newsletterem zapału, otrzymasz na maila moje rekomendacje i zalecenia: najciekawsze książki, które lada moment zostaną wydane, nowe filmy będące adaptacjami literackimi lub kręcące się wokół literatury, czy wreszcie utwory muzyczne, które nadają się nie tylko do słuchania, ale także do czytania.
29 zł miesięcznie
Zapał nabiera impetu 🔥🔥🔥

Przy takim wsparciu jeszcze bardziej chce mi się dzielić zapałem! Dlatego
zapraszam cię do zamkniętej grupy na Facebooku. Znajdziesz tam kulisy
powstawania audycji, niepublikowane wcześniej zdjęcia i nagrania, relacje z
festiwalowych wyjazdów, a także podcastowe plany na przyszłość.

Nagrody z poprzednich progów także wędrują do ciebie.
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
13 dostępnych miejsc
Zapał się rozprzestrzenia 🔥🔥🔥🔥

Za taką pomoc muszę podziękować ci na głos. Jeśli nie masz nic przeciwko, wymienię twoje imię w trakcie kolejnych odcinków podcastu. Dodatkowo podzielę się z tobą literaturą. I to dosłownie. Przy trzymiesięcznej subskrypcji otrzymasz ode mnie jedną z książek, którą omówiłem w poprzednich odcinkach podcastu.

Nagrody z poprzednich progów także wędrują do ciebie.
99 zł miesięcznie
Wybierz 99 zł
6 dostępnych miejsc
Zapał staje się powszechny 🔥🔥🔥🔥🔥

Twoja hojność tak mnie porusza, że muszę z tobą pogadać. Zapraszam cię do podcastu! Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję przez co najmniej trzy miesiące, nagram specjalny odcinek o twoim zapale do czytania.

Nagrody z poprzednich progów także wędrują do ciebie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zapał do czytania w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Przy mikrofonie Paweł Zapała. Tworzę podcast, który rozpala czytelnicze emocje.

Podcast Zapał do czytania ukazuje się od 29 października 2022 roku. Słuchajcie, a znajdziecie w nim przegląd najciekawszych tekstów dotyczących literatury, rozmowy z pisarkami, pisarzami oraz osobami, w których życiu czytanie odgrywa ważną rolę, a wreszcie wyjątkową muzykę - taką do czytania. Wśród moich dotychczasowych rozmówczyń i rozmówców znaleźli się m.in. Ishbel Szatrawska, Magdalena Kicińska, Weronika Murek, Mariusz Szczygieł, Wojciech Tochman oraz Artur Domosławski. Nagrałem również kilka specjalnych odcinków - choćby z Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty. 

Do tej pory ukazało się ponad 40 odcinków, co pokazuje, że mój Zapał do czytania nie okazał się słomiany.

Dlatego chciałbym, żeby rozwinął się jeszcze bardziej - ukazywał się regularnie, pojawiał na kolejnych festiwalach, wpadał do księgarń i bibliotek w całej Polsce, a kto wie, może i na świecie? Po prostu zyskiwał na atrakcyjności. To wszystko jednak kosztuje - nie tylko czas. Jeśli uważacie, że rozbudzanie i utrzymywanie zapału do czytania to ważna sprawa, możecie pomóc. W tym celu zachęcam do zostania patronem mojego podcastu. Płomiennie dziękuję za każdą wpłatę. Rozwijajcie ze mną Zapał do czytania.

 

 

                         

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Zapał do czytania w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zapał do czytania już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aneta Chabros
Aneta Chabros
29 zł
Anonimowy patron
29 zł
Anonimowy patron
49 zł
Patryk Reński
Patryk Reński
49 zł
Anonimowy patron
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.