Monika Laprus-Wierzejska

W Patronite od 15.01.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1194

liczba Patronów: 930

6 patronów
55 zł miesięcznie
860 zł łącznie
Rysuję komiksy i buszuję po sieci.

O Autorze

 

Hej! Jestem Monika i zawodowo zajmuję się rysowaniem komiksów. A po pracy – również rysowaniem.

Moje prace możecie oglądać na serwisach takich jak Instagram, ArtStation oraz na moim fanpage’u i Tapas, na którym to publikuję swoje komiksy. Spis wszystkich portali, na których można mnie znaleźć, znajduje się na mojej prywatnej stronie.

 

 

Pomimo licznych komentarzy w stylu „Zbój, ale fajnie rysujesz, może zacznij coś z tym robić, co?” zawsze odstawiałam festiwal skromności i kompletnego zaskoczenia: oj nieee, jak tak tylko dla siebie, w sumie to mam sporo braków, a w ogóle, to co ja tam umiem itp…  Dopiero wygrana w konkursie komiksowym (pierwsze miejsce!) dała mi solidnego kopa – nie dość, że okazało się, że potrafię się całkiem solidnie spiąć i przygotować coś dobrego, to jeszcze zyskałam uznanie wielu ludzi. Dawno nie czułam się tak zmotywowana do działania i nakręcona na jeszcze bardziej intensywną naukę!

 

Już teraz można śledzić losy jednej z moich postaci w projekcie komiksowym 'Exist'!

Wolicie wersję drukowaną? Dajcie znać! Bo tak się składa, że mam jeszcze sporo egzemplarzy ❤

 

 

Niegdyś pracowałam głównie jako grafik i front-endowiec. Dopiero dwa-trzy lata temu udało mi się całkowicie przerzucić na nową działalność i już całkowicie skupiam się na rysunku. Między innymi to dzięki Waszemu wsparciu! Praca jako rysownik komiksowy daje mi wiele satysfakcji. Najwięcej radości czerpię z tworzenia własnego komiksu "EXIST", którego pierwsza część jest dostępna za darmo na serwisie tapas oraz do kupienia w wersji papierowej bezpośrednio u mnie. 

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła realizować więcej własnych projektów komiksowych, które tworzę właśnie dla Was oraz, co najważniejsze, będę wiedziała, że moja twórczość naprawdę powoduje czyiś uśmiech!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!