Monika Laprus-Wierzejska

W Patronite od 15.01.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2408

Liczba Patronów: 1842

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
35 miesięcznie
2 015 łącznie
Rysuję komiksy i buszuję po sieci.

O Autorze

 

Hej! Jestem Monika i zawodowo zajmuję się rysowaniem komiksów. A po pracy – również rysowaniem.

Moje prace możecie oglądać na serwisach takich jak Instagram, ArtStation oraz na moim fanpage’u i Tapas, na którym to publikuję swoje komiksy. Spis wszystkich portali, na których można mnie znaleźć, znajduje się na mojej prywatnej stronie. Od niedawna jest też dostępny mój własny sklep internetowy, w którym to możecie zaopatrzyć się w wydruki z moimi grafikami oraz w komiks EXIST.

 

 

Dawno temu, pomimo licznych komentarzy w stylu „Zbój, ale fajnie rysujesz, może zacznij coś z tym robić, co?” zawsze odstawiałam festiwal skromności i kompletnego zaskoczenia: oj nieee, jak tak tylko dla siebie, w sumie to mam sporo braków, a w ogóle, to co ja tam umiem itp…  Dopiero wygrana w konkursie komiksowym (pierwsze miejsce!) dała mi solidnego kopa – nie dość, że okazało się, że potrafię się całkiem solidnie spiąć i przygotować coś dobrego, to jeszcze zyskałam uznanie wielu ludzi. Dawno nie czułam się tak zmotywowana do działania i nakręcona na jeszcze bardziej intensywną naukę!

 

Wydrukowany EXIST do kupienia w sklepie.

 

Niegdyś pracowałam głównie jako grafik i front-endowiec. Dopiero w na koniec 2017 roku udało mi się całkowicie przerzucić na nową działalność i już całkowicie skupiam się na rysunku. Między innymi to dzięki Waszemu wsparciu! Praca jako rysownik komiksowy daje mi wiele satysfakcji. Najwięcej radości czerpię z tworzenia własnego komiksu "EXIST", którego druga część właśnie się rysuje. 

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła realizować więcej własnych projektów komiksowych, które tworzę właśnie dla Was.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika