Monika Laprus-Wierzejska

W Patronite od 15.01.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1374

liczba Patronów: 1015

5 patronów
45 zł miesięcznie
1 050 zł łącznie
Rysuję komiksy i buszuję po sieci.

O Autorze

 

Hej! Jestem Monika i zawodowo zajmuję się rysowaniem komiksów. A po pracy – również rysowaniem.

Moje prace możecie oglądać na serwisach takich jak Instagram, ArtStation oraz na moim fanpage’u i Tapas, na którym to publikuję swoje komiksy. Spis wszystkich portali, na których można mnie znaleźć, znajduje się na mojej prywatnej stronie. Od niedawna jest też dostępny mój własny sklep internetowy, w którym to możecie zaopatrzyć się w wydruki z moimi grafikami oraz w komiks EXIST.

 

 

Dawno temu, pomimo licznych komentarzy w stylu „Zbój, ale fajnie rysujesz, może zacznij coś z tym robić, co?” zawsze odstawiałam festiwal skromności i kompletnego zaskoczenia: oj nieee, jak tak tylko dla siebie, w sumie to mam sporo braków, a w ogóle, to co ja tam umiem itp…  Dopiero wygrana w konkursie komiksowym (pierwsze miejsce!) dała mi solidnego kopa – nie dość, że okazało się, że potrafię się całkiem solidnie spiąć i przygotować coś dobrego, to jeszcze zyskałam uznanie wielu ludzi. Dawno nie czułam się tak zmotywowana do działania i nakręcona na jeszcze bardziej intensywną naukę!

 

Wydrukowany EXIST do kupienia w sklepie.

 

Niegdyś pracowałam głównie jako grafik i front-endowiec. Dopiero w na koniec 2017 roku udało mi się całkowicie przerzucić na nową działalność i już całkowicie skupiam się na rysunku. Między innymi to dzięki Waszemu wsparciu! Praca jako rysownik komiksowy daje mi wiele satysfakcji. Najwięcej radości czerpię z tworzenia własnego komiksu "EXIST", którego druga część właśnie się rysuje. 

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła realizować więcej własnych projektów komiksowych, które tworzę właśnie dla Was.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!