Monika Laprus-Wierzejska

W Patronite od 15.01.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1348

liczba Patronów: 1100

1 patron
10 zł miesięcznie
725 zł łącznie
Grafik, rysownik, front-endowiec, entuzjastka strzelectwa sportowego oraz adeptka sztuki komiksowej. W skrócie - mrok, trochę cyberpunk'a i spluwy!

O Autorze

 

Ahoj! Nazywam się Monika, ale sporo osób kojarzy mnie pod pseudonimem „Zbój” – tak też często podpisuję wszystkie swoje prace. Rysowaniem zajmuję się od dawna – pamiętam swój pierwszy tablet graficzny Wacom Volito 2, który dostałam na przełomie gimnazjum/liceum oraz szok wynikający z zamiany go na Intuosa Pro M… Ech :D

Część moich prac można oglądać na serwisach takich jak Tumblr, Instagram, ArtStation czy Deviantart oraz na moim fanpage’u i Tapas, na którym to publikuję swoje komiksy. Spis wszystkich portali, na których można mnie znaleźć, znajduje się na mojej prywatnej stronie.

 

 

Pomimo licznych komentarzy w stylu „Zbój, ale fajnie rysujesz, może zacznij coś z tym robić, co?” zawsze odstawiałam festiwal skromności i kompletnego zaskoczenia: oj nieee, jak tak tylko dla siebie, w sumie to mam sporo braków, a w ogóle, to co ja tam umiem itp…  Dopiero wygrana w konkursie komiksowym (pierwsze miejsce!) dała mi solidnego kopa – nie dość, że okazało się, że potrafię się całkiem solidnie spiąć i przygotować coś dobrego, to jeszcze zyskałam uznanie wielu ludzi. Dawno nie czułam się tak zmotywowana do działania i nakręcona na jeszcze bardziej intensywną naukę!

 

Już teraz można śledzić losy jednej z moich postaci w projekcie komiksowym 'Exist'!

 

 

Niegdyś pracowałam głównie jako grafik i front-endowiec. Dopiero niedawno udało mi się całkowicie przerzucić na nowa działalność i już całkowicie skupiam się na rysunku. Między innymi to dzięki Waszemu wsparciu! Praca jako rysownik komiksowy daje mi wiele satysfakcji. Najwięcej radości czerpię z tworzenia własnego komiksu "EXIST", który jest dostępny za darmo na serwisie tapas

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła realizować więcej własnych projektów komiksowych, które tworzę własnie dla Was oraz, co najważniejsze, będę wiedziała, że moja twórczość naprawdę powoduje czyiś uśmiech!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!