Strefa Patrona:

7

patronów

110 zł

miesięcznie

420 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
326
miesięczne wsparcie
274
liczba patronów

  Zespół CME to grupa 20 młodych i zdolnych ludzi, którzy kochają Boga i chcą go uwielbiać za to jak działa każdego dnia w ich życiu. Przyłącz się do naszych patronów i pomóż nam rozwijać naszą muzyczną pasję.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2890 zł
Działalność Zespołu CME
Zespół CME to grupa 18 wolontariuszy. Ich oddanie i zaangażowanie pozwala co roku organizować akcje i imprezy o charakterze ewangelizacyjno-misyjnym w całej Polsce.
Jednak organizacja prób i koncertów niesie ze sobą konkretne koszty. Lekcje śpiewu, zakup mikrofonów i sprzętu nagłaśniającego, wyżywienie, przejazdy i inne koszty to duże wydatki.
Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc do Ciebie. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę która pozwoli nam istnieć i rozwijać nasze talenty!

O Autorze

Zespół CME

Modlitwą, śpiewem i muzyką

Zespół CME powstał w 2000 roku w odpowiedzi na potrzebę prowadzenia wspólnego śpiewu w trakcie spotkań dla młodzieży organizowanych przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. Pierwszy koncert zespołu odbył się na Ogólnopolskim Zjeździe Młodzieży Ewangelickiej w Ustroniu. Od tego momentu rozpoczęły się też jego regularne próby i występy.

Zespół koncertował w Polsce i za granicą, m.in. w trakcie takich imprez, jak: ProChrist, Kirchentag, Tygodnie Ewangelizacyjne w Dzięgielowie i Mrągowie, X-Camp. Towarzyszył na scenie znanym wykonawcom: Beacie Bednarz, Irkowi Głykowi, Mateuszowi Walachowi i Orkiestrze Kameralnej Silesian Art Collectiv. Na stałe współpracuje z aranżerami: Tomaszem Grajcarem (Misja CSM), Adamem Kosewskim (Misja CSM, TGD, Robert Kasprowicz) i Mateuszem Walachem (OKSAC, Teatr Rozrywki w Chorzowie, Ewa Uryga, Andrzej Piaseczny).

Dorobek zespołu stanowi kilka płyt live nagranych w trakcie Tygodni Ewangelizacyjnych, płyta z kolędami, zarejestrowana w cieszyńskim teatrze im. A. Mickiewicza w czasie Rodzinnego Spotkania Świątecznego, oraz ostatni album, pt. „Live in Filadelfia”, który stanowi podsumowanie 15-letniej działalności zespołu. Na płycie tej znajdują się autorskie utwory oraz znane pieśni uwielbienia.

Posłuchaj reportażu o tym jak powstała płyta „Live in Filadelfia”

Koncerty zespołu cechują się dużą dynamiką i różnorodnością stylów, inspiracje muzyczne czerpane są z trzech głównych gatunków muzycznych: popu, rocka i jazzu. Jednak to nie forma jest najważniejsza, ale przekaz, który daje odbiorcy możliwość nawiązania i pogłębienia osobistej relacji z Bogiem. W czasie koncertów członkowie zespołu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami życia z Bogiem i tym, jak Jezus ich zmienia.

Naszym celem jest przede wszystkim prowadzenie innych we wspólnym śpiewie jako przestrzeni nie tylko muzycznej do odkrywania oraz poznawania Boga i siebie samego. Jako zespół i jako osoby go tworzące chcemy być świadectwem tego, że Jezus żyje, może zmieniać życie każdego człowieka oraz że każdy może być narzędziem w Jego rękach. Chcemy być światłem, które wskazuje na Jezusa Chrystusa!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Będziemy wdzięczni za każde wsparcie. Pamiętamy o Tobie w naszych modlitwach.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Jeśli zdecydujesz się wpłacać miesięcznie 10 zł to raz w miesiącu dostaniesz od nas imienne podziękowania na twojego maila
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 3
Jeśli co miesiąc wpłacisz na naszego konto 25zł to co miesiąc otrzymasz od nas imienne podziękowania oraz zaprosimy cię na pyszną kawę w czasie Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Ta kwota sprawi, że raz w miesiącu opublikujemy na naszym fanpage'u na portalu Facebook aktualną, imienną, listę partnerów wraz z oznaczeniem profilu.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Ta kwota pozwoli ci dołączyć do grona ekskluzywnych partnerów, których będziemy promować na naszych stronach internetowych oraz fanpage'u na portalu Facebook.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Ta kwota pozwoli ci dołączyć do grona ekskluzywnych partnerów, których będziemy promować na naszych stronach internetowych oraz fanpage'u na portalu Facebook. Dodatkowo po Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie otrzymasz dwie płyty z nagraniami wykładów i ewangelizacji odbywających się w trakcie Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Ta kwota pozwoli ci dołączyć do grona ekskluzywnych partnerów, których będziemy promować na naszych stronach internetowych oraz fanpage'u na portalu Facebook. Dodatkowo po Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie otrzymasz dwie płyty z nagraniami wykładów i ewangelizacji odbywających się w trakcie TE.
Dodatkowo logo twojej firmy zostanie dodane do grona partnerów na stronie głównej Centrum Misji i Ewangelizacji oraz na stronach Tygodnia Ewangelizacyjnego i Zespołu.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Duże pieniądze, duże profity!
- tytuł patrona Centrum Misji i Ewangelizacji
- komplet nagrań z Tygodnia Ewangelizacyjnego
- logo firmy na materiałach promocyjnych i informacyjnych Tygodnia Ewangelizacyjnego
- płyta z ekskluzywnymi nagraniami pieśni wykonywanych przez Zespół CME
- baner reklamowy firmy w widocznym miejscu na terenie Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy