W Patronite od 22.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 517

Liczba Patronów: 408

Zostań Patronem
36 patronów
667 miesięcznie
1 034 łącznie
Feministka, aktywistka, studentka i mama Vincenta :) ZEXCET to mój instagramowy profil, który ma za zadanie aktywizować, edukować oraz propagować równość

O Autorze

Jestem Magda- feministka, aktywistka, mama Vincenta i studentka. Na moich mediach społecznościowych pokazuję swoje działania, informuję o obecnej sytuacji  i dzielę się spostrzeżeniami, które uczą, czasem irytują, czasem śmieszą, a przede wszystkim mają zmusić do myślenia, bo ich zadaniem jest zmiana rzeczywistości na lepsze. 

Poświęcam sporo czasu na protestowanie, opisywanie obecnej sytuacji na mediach społecznościowych, odpisywanie na wiadomości i pomoc osobom, które sie do mnie po nią zgłaszają.

Wiem, że nie wszyscy mają możliwości i siłę, aby brać udział w protestach. Możecie mnie wesprzeć, a ja postaram się jeszcze intensywniej działać i edukować się  :)
 

 


 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Paulina Kowalska
Paulina Kowalska
50 zł miesięcznie
Gabriela Wojcik
Gabriela Wojcik
50 zł miesięcznie
@pixelpamperer
@pixelpamperer
50 zł miesięcznie
Anna Krajewska
Anna Krajewska
7 zł miesięcznie
Piotr Roterski
Piotr Roterski
30 zł miesięcznie
Łukasz Stępniak
Łukasz Stępniak
60 zł jednorazowo