Ze zdrowiem mi do smaku

W Patronite od 10.10.2018

Warsztaty ze zdrowych smakołyków

12 000 zł

0%

osiągnięto

12 000 zł

brakuje

Chcemy zorganizować serię warsztatów w różnych miastach Polski, na których będziecie mogli nie tylko posmakować naszych zdrowych pyszności (michałków, domowej czekolady, śliwek w czekoladzie i wielu innych), ale również nauczyć się je przygotowywać.
Bo to przecież naprawdę proste, co na każdym kroku pokazujemy, w mniej lub bardziej udany sposób :)

Wstępnie planujemy warsztaty w Poznaniu, Olsztynie, Warszawie, Gdańsku, Lublinie, Białymstoku. Jednak lista miast może podlegać dowolnym modyfikacjom.

Koszty uwzględniają wynajem sali, zakup składników i transport.

Uciec... na odludzie i tam sobie radzić

15 000 zł

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Chcemy wyprowadzić się na rok na jakieś odludzie – w Polsce lub za granicą, gdzie będziemy mogli przekonać się, jak to jest żyć naprawdę naturalnie. Wiecie, woda ze studni, światło na zapałkę i gotowanie na piecu kaflowym. Taka przygoda, można powiedzieć, o której potem opowiemy wszystkim, którzy zechcą nas słuchać :)

Co obejmuje kwota? Wynajęcie odpowiedniego domu - obiecujemy, że zrobimy to za bezcen, co przy naszych piecowo-kaflowo-studniowych wymaganiach nie będzie takie znowu trudne. I oczywiście koszt transportu, który będzie niewielki, bo przecież planujemy żyć minimalistycznie.

Książka "Jesteśmy z natury, czyli jak żyć zdrowo w mieście"

20 000 zł

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Chcemy wydać książkę z pięknymi zdjęciami, smacznymi przepisami i tekstami, które przeniosą Was w krainę bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewnią udany powrót. Udowodnimy tam, że naturalne życie, nawet mieście, jest w pełni możliwe do realizacji.

Zaproponujemy proste sposoby, które opracowaliśmy na podstawie własnych doświadczeń. Powiemy, jak szybko upiec domowy chleb, zrobić twaróg i uciec od stresu miasta, znajdując się w samym jego środku.

Kwota pokrywa koszty wydania książki w taki sposób, by była przyjemna do czytania (czyli nie stanowiła cienkiej broszury do podpierania stołu) oraz skromne wynagrodzenie za naszą pracę, pozwalające nie przymierać głodem przez miesiąc, w którym książka będzie powstawać.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)