Małgorzata Zmaczyńska

W Patronite od 17.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 213

liczba Patronów: 205

51 patronów
1 233 zł miesięcznie
28 735 zł łącznie
DZIEŃ DOBRY, dzień dobry®️ Mam tatuaż z pingwinem i różowe włosy, a moją supermocą jest mówienie. Kręci mnie motoryzacja, nieznane historie wokół jedzenia, psychologia i przekręty na Wall Street. Nagrywam Podcast RADIOaktywny i ZMACZNEGO

O Autorze

Dzień dobry, dzień dobry!

Skoro tutaj jesteś, to za pewne znamy się już podcastów lub Instagrama i wiesz, że jestem tą gadułą z tatuażem z pingwinem. Jeśli jednak jest to nasze pierwsze spotkanie, pozwól, że przedstawię się w telegraficznym skrócie (bo kto ma dziś czas za czytanie biografii obcych dwudziestoparolatków z internetu :))

 

1. Od 2017r. nagrywam podcast RADIOaktywny oraz od 2018r. ZMACZNEGO. Mogę więc śmiało powiedzieć, że "robiłam to, zanim stało się modne"
2. Zanim zaczęłam tworzyć swoje medium, pracowałam w tych "tradycyjnych". Jeśli jesteś ciekawa/y tej historii, więcej dowiesz się tutaj (tak, są też obrazki ?)
3. Od kilku miesięcy mam również wielką przyjemność być prowadzącą podcastów Strefy Kultur Uniwersytetu SWPS, w którym poruszam z moimi gośćmi tematy popkulturowe. 
 

 Podcast RADIOaktywny - luźne rozmowy   na (nie)typowe tematyDzięki podcastowi nabierzesz świeżego spojrzenia na, z pozoru, oczywiste sprawy.
Posłuchasz kulisów pracy stewardessy, strażaka, pilota samolotu czy baletnicy, poznasz szczegóły erotycznego życia ptaków i dowiesz się, co o przyszłości mówi nauka a także... sprawdź, co skrywa pozostałe 100 odcinków!

 

 ZMACZNEGO – podcast do słuchania
 przy stole

 


Najciekawsze historie opowiada się przy stole.
ZMACZNEGO to podcast z reportażami około kulinarnymi, w których usłyszysz wiele NIEZNANYCH historii o bardzo ZNANYCH produktach oraz daniach, a także poznasz prawdziwych jedzeniowych freaków,

Więcej o ZMACZNEGO przeczytasz w artykule na papilot.pl  Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem