A TEN ZNÓW O DRONACH!

W Patronite od 29.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 549

Liczba Patronów: 373

Zostań Patronem
40 patronów
645 miesięcznie
29 590 łącznie
Kupuję, modyfikuję, rozbijam oraz naprawiam drony. Czasem w zupełnie odwrotnej kolejności. Wszystko to filmuję i udostępniam na swoim kanale na Youtubie. Podsyłacie mi codziennie coraz to odważniejsze pomysły na budowę dronów - podnoszę rękawicę, mam zamiar sprostać wymaganiom!

O Autorze

 

Cześć!

Nazywam się Przemek Kuciński i prowadzę kanał na YouTubie - A TEN ZNÓW O DRONACH! 

Drony wtargnęły w moje życie niespodziewanie pod koniec 2017 roku. Zajawka zmieniła się szybko w pasję, a ta wręcz w chorobę. Co to znaczy? Mniej więcej tyle, że w przeciągu 2 lat kupiłem ich…ponad 40. Ochłoń, oddychaj… nie wydałem fortuny! W większości były to drony uszkodzone.

Kupuję, naprawiam, rozbijam i … ponownie naprawiam swoje drony. Wyznaję zasadę, że gwarancje producenta są dla dziewczyn a dron jak prawdziwy samuraj, powinien nosić swoje blizny z dumą!

Swoje ponad 5 letnie doświadczenie w serwisowaniu elektroniki przekułem w zabawę - w ten kanał na YouTubie. Dłubię sobie w dronach, ku swojej i Waszej radości, z różnym efektem. Czasem naprawię coś za grosze, czasem dron po naprawie jest droższy niż nowy z pudełka. No ale taka to dziwna forma hobby i rozrywki.

Na moim kanale znajdziesz przede wszystkim rozrywkę. Unikam suchych testów i porównań dronów w tabelkach. Nudnym filmom mówię stanowcze "nie"!
 

 

Mogę pochwalić się takimi seriami jak:

 • TANIE LATANIE - czyli kupno i naprawa dronów po przygodach.
 • BZDURNE GADŻETY - zakup wyjątkowo bezsensownych gadżetów - po to żebyście Wy nie musieli.
 • TESTY - ale nie takie na odwal się. Jak testujemy, to bez półśrodków!
 • VLOG - nieregularne pogadanki z dronem w tle.
 • FILMY Z PODRÓŻY - filmy, które mają cieszyć oczy. Piękne zdjęcia z różnych zakątków świata!

Chcę tworzyć filmy nietuzinkowe, obalać droniarskie mity, rozśmieszać, bawić się treścią i formą filmów a przy okazji bawić Was. Jeśli nie będziecie się opierać, to chciałbym również czegoś Was nauczyć. Jeśli chociaż jeden dron wróci na niebo dzięki moim filmom, jeśli jeden dron mniej spadnie z powodu moich porad - będę twórcą spełnionym!

Pomysł na PATRONITE podsunęliście mi sami! Chcecie abym kupował i naprawiał więcej dronów, filmując przy tym cały ten proces. Biorąc pod uwagę że nawet rozbite drony to nie są tanie rzeczy - pomysł mi się spodobał. Podnoszę tę rękawicę!

 

 

Plany na przyszłość są ściśle określone:

 Chciałbym móc kupować rozbitki „na zapas” a nie na bieżąco. Usprawni to naprawy, przyśpieszy montaż odcinków. Chciałbym się Wam za taką możliwość odwdzięczyć - pozwalając Wam decydować, co z nimi robić: Sprzedać, oddać(Wam, patronom) czy unicestwić.

Chciałbym również budować odważniejsze projekty:

 • Dron do fotografii, z APS-C, poniżej 5KG MTOM? Musi się dać zrobić!
 • Ground station z potężnymi antenami,  stacją ładowania i monitorem 15” schowane w walizce - jak w Mission Impossible? Czemu nie!
 • A może zorganizować DRONEMAGEDDON? SPARK WARS? Przeciąganie liny?  Proszę bardzo!

 

P.S. Skąd nazwa kanału? Zapytajcie mojej żony, co myślała przewracając oczami, gdy po raz kolejny po przyjściu do domu, opowiadałem jej którego drona naprawiłem i co udało mi się tanio kupić ;-)

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika