Avatar użytkownika

Zrównoważony Biznes Podcast

0
patronów
0 
miesięcznie
1 950 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 950 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

22 zł miesięcznie
Takie wsparcie oznacza, że cenisz podcast i chcesz, aby się rozwijał. Tym samym stajesz się Patronką/Patronem tego podcastu (zaznacz jeżeli chcesz pozostać anonimowa/anonimowy). Raz na dwa miesiące otrzymasz mailing, a w nim inspirującą dawkę wiedzy.
52 zł miesięcznie
Dziękuję! Zdecydowanie tematyka podcastu jest bliska Twojemu sercu i chcesz, aby Zrównoważony Biznes rósł w siłę! Znajdziesz się w grupie Patronów (zaznacz jeżeli chcesz być anonimowa/anonimowy), raz na dwa miesiące otrzymasz inspirujący mailing, a także będę się z Tobą konsultować ankietowo - odnośnie wyboru kolejnych odcinków, pytań, serii.
102 zł miesięcznie
Wybierz 102 zł
20 dostępnych miejsc
Super! Ta kwota to konkret i oznacza, że bardzo zależy Ci na tworzeniu tego kanału i szerzeniu wiedzy i inspiracji na ten temat. Dziękuję, że słuchasz i wspierasz w takim stopniu! Znajdziesz się w grupie Patronów (zaznacz jeżeli chcesz być anonimowa/anonimowy), raz na dwa miesiące otrzymasz inspirujący mailing, będę się z Tobą konsultować ankietowo - odnośnie wyboru kolejnych odcinków, pytań, serii. Daj się też zaprosić na kawę w realu bądź wirtualną i pogadajmy o temacie zrównoważonego biznesu!
402 zł miesięcznie
Wybierz 402 zł
10 dostępnych miejsc
Wow! Nie wiem co mam powiedzieć… Dziękuję - to jest dla mnie wyraz dużego zaufania i uznania. Znajdziesz się w grupie Patronów (zaznacz jeżeli chcesz być anonimowa/anonimowy), raz na dwa miesiące otrzymasz inspirujący mailing, będę się z Tobą konsultować ankietowo - odnośnie wyboru kolejnych odcinków, pytań, serii. Spotkajmy się na kawę i pogadajmy o zrównoważonym biznesie. Dodatkowo chciałabym wyróżnić Cię i wymienić w każdym odcinku (po wcześniejszym wyrażeniu przez Ciebie zgody w jaki sposób chcesz zostać przedstawiona/przedstawiony).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zrównoważony Biznes Podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Nazywam się Justyna Markowicz i tworzę podcast z praktyczną wiedzą na temat zrównoważonego biznesu. Zależy mi, aby wiedza i inspiracje na temat tworzenia firmy z pozytywnym wpływem na świat były dostępne dla wszystkich, bo tylko tak zmienimy świat biznesu na lepszy!

 

Justyna Markowicz zdjecie

zdjęcie: Łukasz Jezierski

Cześć! nazywam się Justyna:). Moja ścieżka zawodowa zaczęła się od projektu rozwojowego w Górach Usambara w Tanzanii, gdzie wspierałam grupę lokalnych pszczelarzy w tworzeniu centrum pszczelarskiego - to tam mocno poczułam czym może być zrównoważony biznes. Przez następne lata koordynowałam projekty edukacyjne, pracownicze z akcentem na komunikację, kreację i employer branding, po godzinach angażując się w projekty społeczne. Jestem absolwentką Kulturoznawstwa Międzynarodowego i Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim.  

Podcast powstał na kanwie moich rozmyślań nad rolą biznesu w tworzeniu lepszego świata, a także inspiracją z zagranicznych podcastów o Sustainability, których jestem miłośniczką.

O CZYM JEST PODCAST?

logo podcastu Zrównoważony Biznes

To podcast o tworzeniu strategii zrównoważonej, modelach zrównoważonych, gospodarce obiegu zamkniętego, celach zrównoważonego rozwoju, o barierach ryzykach, szansach, miernikach, raportowaniu, innowacjach, tworzeniu wartości dodanej, o etyce, przywództwie, trendach i komunikacji, nowej fali CSR.

Jeśli bliski sercu jest Ci model firmy tworzącej wartość dla środowiska i społeczeństwa to jest to miejsce dla Ciebie!

DLACZEGO PODCAST?

Jesteśmy świadkami transformacji w biznesie, w którym firmy wychodząc z podejścia nastawionego na czysty profit i przechodzą w model, w którym firma adresuje wyzwania społeczne i środowiskowe przy jednoczesnym generowaniu zysków. Ten fenomen staje się coraz bardziej popularny i według mnie nie ma już innej drogi dla firm, które chcą odnosić długofalowo sukces, niż zwrócenie się właśnie ku zrównoważonemu modelowi. 

Jesteśmy w miejscu, w którym otoczenie wymaga od firm przeformułowania nastawienia do społecznej odpowiedzialności. Aby odpowiedzieć na wyzwania dzisiejszego świata i tworzyć lepszy świat wykorzystując potencjał biznesowy drzemiący w tym obszarze potrzebujemy dużej zmiany w modelu biznesowym, misji i kulturze naszej firmy. Potrzebujemy ludzi, którzy będą przeprowadzać sektor prywatny przez tę transformację. Temat “Corporate Sustainability” jest obszerny i złożony, a ten kanał ma na celu wprowadzić nas w ten świat. Moją misją jest stworzenie platformy z głosem czołowych ekspertów, która pomoże zbudować kluczową wiedzę i zarazić pasją w tworzeniu zrównoważonych biznesów i inicjatyw.

Bardzo zależy mi żeby ten podcast był maksymalnie praktyczny – pokazywał przykłady działań, firm i instytucji w Polsce i na świecie, które już teraz zmieniają sektor prywatny.

 

DLACZEGO PATRONITE?

Aktualnie podcast realizuję całkowicie pro bono - angażując swój czas i środki na produkcję odcinków. Samodzielnie robię wszystkie działania: research, zapraszam gości, opracowuję pytania, robię obróbkę techniczną nagrań, przygotowuję opisy, posty i promuję. Mam nadzieję, że wsparcie słuchaczek i słuchaczy pozwoli mi rozwinąć ten projekt, a w przyszłości może i rozbudować i sprawić, że będzie bardziej inkluzywny np. poprzez transkrypcje. 

 

Cele Autora

POKRYWAM KOSZTY W 2021 I 2022
  • 2 000 zł
  • 50 zł brakuje
97%
Aktualnie wszystkie działania związane z wyprodukowaniem, wyemitowaniem i promocją podcastu realizuję sama. Uzyskana kwota pozwoli mi pokryć podstawowe koszty związane z tworzeniem podcastu. Ta kwota pozwoli mi na pokrycie kosztów związanych z hostingiem, domeną i opłatą za program do wyrównywania dźwięków.
POKRYWAM KOSZTY W 2021
  • 1 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Aktualnie wszystkie działania związane z wyprodukowaniem, wyemitowaniem i promocją podcastu realizuję sama. Uzyskana kwota pozwoli mi pokryć podstawowe koszty związane z tworzeniem podcastu. Ta kwota pozwoli mi na pokrycie kosztów związanych z hostingiem, domeną i opłatą za program do wyrównywania dźwięków.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zrównoważony Biznes Podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Casey Jones
Casey Jones
22 zł
Katarzyna Patoła
Katarzyna Patoła
22 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.