ZUZA BAUM

W Patronite od 08.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1130

Liczba Patronów: 2563

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
330 miesięcznie
9 480 łącznie
Cześć, jestem ZUZA BAUM! Jestem wokalistką, flecistką oraz tekściarką i studentką jazzu mocno kierującą się w stronę hip-hopu i rapu. Moje życie to muzyka - moja codzienność to pisanie tekstów, muzy i prezentowanie Wam tego. Bo właśnie dla Was to wszystko się dzieje!

O Autorze

Skoro już tu jesteś, pozwól, że powrócimy do korzeni...

Odkąd pamiętam, zawsze czułam pewne powiązanie mojego życia z muzyką. Śpiewałam bez przerwy; w  domu, w szkole, na scenie.. Poszukiwałam nowych środków wyrażania siebie w coraz to innych instrumentach i umiejętnościach artystycznych. 

Przeszłam bardzo długą drogę związaną z zaakceptowaniem mojego głosu; jego koloru, kształtu, faktury i tego wszystkiego, co w sobie niesie. Bo głos jest jak delikatna tkanina, która wchłania juz na zawsze zapach każdego doświadczenia, każdego zranienia i każdej euforycznej chwili naszego życia. Myślę, że to nie oczy są zwierciadłem duszy; jest nim właśnie ludzki GŁOS 🎶

Postawiłam na życie w procesie tworzenia

Aktualnie jestem studentką wydziału jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fletu jazzowego oraz uczennicą SM II stopnia w Krakowie w klasie wokalu jazzowego. Jestem także tekściarką, wokalistką, flecistką oraz pretenduję do bycia raperką :) Moje życie w pełni dedykuję muzyce.

fot: Kuba Śmierzchalski
fot: Patrycja Długosz

 

 

Mały szok, wielki wiatr.. 

Od ponad roku możecie obserwować mnie w projekcie Atlantyda La5er x ZUZA BAUM oraz w mojej solowej twórczości w której się spełniam się jako jako.. Po prostu ja, szczera do bólu, ZUZA BAUM. Mój debiutancki, solowy singiel zgarnął ponad 90 000 wyświetleń na portalu YouTube oraz na serwisach streamingowych. Nawet mnie ta zawrotna liczba ciągle szokuje..

 


 

"Zuza, jesteś ambitna, ale potrzebujesz wsparcia. Załóż Patronite!"

No i stało się - spotykamy się właśnie w tym miejscu, w czasie bardzo trudnym dla wszelkiej maści Artystów i Twórców. W czasie, który ogranicza nas z każdej strony. 

Z dumą mogę stwierdzić, iż udało mi się przeczołgać przez większość ograniczeń i przeszkód zafundowanych mi przez pandemię. W czasie izolacji...

 • napisałam materiał na całą płytę,
 • wydałam DWA SOLOWE SINGLE z teledyskami oraz jeden w ramach projektu Atlantyda La5er x ZUZA BAUM
 • zagrałam pare koncertów,
 • znalazłam przestrzeń na stworzenie mocno wybiegającej w przyszłość, dopracowanej strategii mojego rozwoju.

Przede mną jednak ściana, którą powalić mogę tylko z Waszą pomocą - finansowy aspekt wydawnictwa. Potrzebuję ponad 6000 złotych na realizację materiału muzycznego na absolutnie najwyższym poziomie oraz na wytłoczenie płyty i opakowanie jej w piękną szatę graficzną. 

Bez Was po prostu się nie uda.

Fot: Aleksander Hordziej

Długo głowiłam się nad tym jak podziękować Wam za wsparcie. Czy w ogóle możliwe jest okazanie tak wielkiej wdzięczności? Przecież to właśnie dzięki Wam moje marzenia mogą się spełnić.

Fot: Naomi Muras

Za wsparciem mojego płytowego marzenia idzie masa prezentów które dla Was przygotowałam - prezentów wyjątkowych, niepowtarzalnych. Prezentów które sama, z czułością i uważnością na każdy detal, zapakuję i dostarczę do Was. Prezentów do których dołączę całą taczkę ciepłej energii. 

Co jednak najważniejsze.. 

Chciałabym zaproponować Wam takie prawdziwe uczestniczenie w tym co robię, prawdziwą relację. Wpadłam na pomysł stworzenia nitki kontaktu między mną a każdym z Was, z osobna.

Stworzyłam na Facebooku prywatną grupę o nazwie "BLISKO ZUZY BAUM". Każdy patron, niezależnie od kwoty którą przeznaczy na wspieranie mnie, będzie miał dostęp do tej grupy.

Chcę abyśmy stworzyli tam swego rodzaju społeczność osób budujących moje marzenie. Społeczność w której będę mogła złapać z Wami kontakt, podzielić się moja inspiracją i tym jak wygląda moje życie codzienne. Chciałabym dzielić się z Wami pierwotnymi wersjami moich utworów, klipów, pomysłami na teksty! Chciałabym abyście mogli pomóc mi w podejmowaniu niektórych decyzji.

 

Pierwszy post na grupie pojawi się gdy tylko znajdzie się pierwszy sponsor! Liczę na Was bardzo mocno! 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 300 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 300 zł
Kat Zun
Kat Zun
Próg: 10 zł