Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Zwierzaki Bezdomniaki Home for pets

6
patronów
195 
miesięcznie
5 540 
łącznie
6
patronów
195 zł 5 540 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy🐾
Każda pomoc, nawet najmniejsza, jest dla nas i naszych podopiecznych bardzo ważna. Razem możemy więcej!!!
10 zł miesięcznie
Czujemy się zaszczyceni, że uznałeś nasze działania za warte wsparcia. Każda pomoc jest cenna, zwłaszcza gdy będzie nas dużo... Dzięki Tobie wiemy, że nie jesteśmy w tym sami💕
W nagrodę za pomoc naszym podopiecznym otrzymasz od nas podziękowanie na maila🐶🐱
25 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy!!! Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest bardzo dużo zwierzaków w potrzebie, dlatego tym bardziej jesteśmy Ci wdzięczni za zaufanie i wsparcie. Dzięki osobom takim jak Ty możemy dalej pomagać, leczyć i dbać o pokrzywdzone zwierzęta. Razem zmienimy ich życie na lepsze!!!
Nagrodą za Twoją pomoc będzie wirtualna pocztówka ze zdjęciami naszych podopiecznych🐾
50 zł miesięcznie
Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Twoje pieniądze zostaną przeznaczone na to, co dla nas jest najważniejsze, a mianowicie na walkę o życie i zdrowie bezdomnych zwierzaków. Dzięki Twojej hojności nasi podopieczni będą mieli szansę na nowe, lepsze życie.
Nagrodami za Twoją nieocenioną pomoc będą: podziękowanie na maila, wirtualna pocztówka, dyplom oraz magnes z jednym z naszych podopiecznych🐱🐶
100 zł miesięcznie
Ogromnie dziękujemy!!! Dzięki Tobie możemy zmienić los pokrzywdzonych zwierząt! Cieszymy się, że są ludzie tacy jak Ty - o wielkim sercu, chętni do niesienia bezinteresownej pomocy 💗
Twoja pomoc jest bardzo cenna, dlatego w nagrodę za wsparcie dostaniesz nagrody z wcześniejszych progów oraz kubek z naszymi podopiecznymi. Dodatkowo raz w roku otrzymasz jeszcze jednostronny kalendarz na przyszły rok.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
3 dostępne miejsca
Wow!!! Twoje wsparcie ma dla nas ogromne znaczenie💗 Dziękujemy Ci z całego serca w imieniu swoim i naszych uratowanych zwierzaczków. Dzięki Tobie będziemy mogli dalej robić to, co kochamy: ratować i pomagać tym, którzy tego potrzebują.
Pamiętaj - dobro zawsze wraca 💗💗💗
Nagrodą za Twoją hojność będą wszystkie upominki z wcześniejszych progów oraz "Kocie opowieści" - książeczka napisana przez nas z historiami naszych podopiecznych🐱🐾💕

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Zwierzaki Bezdomniaki Home for pets w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wierzymy w świat, w którym życie zwierząt jest szanowane i wolne od okrucieństwa i cierpienia.

Stowarzyszenie "Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets" powstało w 2021 roku i jest organizacją mającą na celu przede wszystkim niesienie pomocy chorym, maltretowanym i bezdomnym zwierzętom.

Jesteśmy grupą wolontariuszek działających na terenie powiatu kamiennogórskiego. Codziennie otaczamy opieką chore, głodne i bezdomne koty i psy. Leczymy, karmimy, przytulamy, szukamy domów tymczasowych i stałych. Edukujemy społeczeństwo, tworzymy własne materiały, książeczki z historiami naszych podopiecznych.

Wszystko robimy z miłości do zwierząt. Ich los nie jest nam obojętny. Nasze domy są pełne mokrych nosów, merdających ogonów i sierści.

Czasami wstajemy po nocach, aby nakarmić butelką porzucone kociątko, biegniemy z pracy, bo nasz podopieczny zbyt długo już jest sam… W zamian otrzymujemy bezwarunkową miłość zwierząt, ich zaufanie – i to nam wystarcza.

Mamy wielką nadzieję, że ludzie zaczną ,,braci mniejszych” traktować z szacunkiem i miłością, że każde zwierzę będzie miało  dom i odpowiedzialnych właścicieli. Takiego świata sobie i wszystkim zwierzętom życzymy!

Cele Autora

Karma, leczenie, kastracje
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 305 zł brakuje
13%
1500 zł miesięcznie - tyle właśnie potrzebujemy, aby móc zapewnić naszym podopiecznym godne życie. U nas zwierzaki otrzymają dobrej jakości karmę, ciepły kąt, opiekę weterynaryjną, nasze towarzystwo i dużo miłości 💕
Pomóż nam pomagać! Razem możemy więcej!
Działalność ratunkowa
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 305 zł brakuje
13%
Coraz częściej otrzymujemy informacje od osób, którym los krzywdzonych zwierząt nie jest obojętny. Zawsze staramy się dotrzeć do psów i kotów w potrzebie. Czasem wystarczy tylko pouczyć właścicieli. Niestety częściej zdarza się, że jesteśmy zmuszeni odebrać zwierzę, gdyż z powodu zaniedbań występuje ryzyko utraty zdrowia lub nawet życia. Wówczas takie zwierzę trafia pod naszą opiekę, a my zapewniamy mu godne warunki, leczenie oraz szukamy dla niego lepszego domu.
Takie interwencje wymagają odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz specjalistycznego sprzętu, którego aktualnie nie posiadamy. Koniecznie musimy kupić chwytaki, sieci, rękawice ochronne, klatki kennelowe, transportery do przewożenia zwierząt.
Prosimy, wesprzyjcie nasze interwencje finansowo!
Budowa zewnętrznych kojców dla psów
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 11 805 zł brakuje
1%
Naszą misją zawsze było pomaganie pokrzywdzonym zwierzętom. Zgodnie z naszym marzeniem dążymy do tego, aby zapewnić wszystkim podopiecznym jak najlepsze warunki, nawet tym najbardziej indywidualnym przypadkom. Stąd też zrodził się pomysł na stworzenie zewnętrznych kojców z wybiegiem.
Aktualnie dla naszych podopiecznych mamy przygotowane 4 pomieszczenia wewnątrz budynku mieszkalnego. Jednak nie wszystkie psy odnajdują się w warunkach domowych. Niejednokrotnie byliśmy zmuszeni odmówić pomocy, gdyż nie mieliśmy miejsca dla większych, silniejszych bądź agresywnych psów. Potrzebujemy bezpiecznego miejsca na takie awaryjne sytuacje. Tylko dzięki temu będziemy mieć szanse dotrzeć do tych najbardziej skrzywdzonych przez człowieka zwierzaków.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Zwierzaki Bezdomniaki Home for pets już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ania Świderska
Ania Świderska
25 zł
Anna Budzyn
Anna Budzyn
10 zł
Maciej Zubel
Maciej Zubel
50 zł
Roksana  Nowakowska
Roksana Nowakowska
10 zł
Patrycja Głowacka
Patrycja Głowacka
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.