Stowarzyszenie Zwierzaki Bezdomniaki Home for pets

W Patronite od 30.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1260

Liczba Patronów: 1007

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
265 miesięcznie
1 860 łącznie
Wierzymy w świat, w którym życie zwierząt jest szanowane i wolne od okrucieństwa i cierpienia.

O Autorze

Stowarzyszenie "Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets" powstało w 2021 roku i jest organizacją mającą na celu przede wszystkim niesienie pomocy chorym, maltretowanym i bezdomnym zwierzętom.

Jesteśmy grupą wolontariuszek działających na terenie powiatu kamiennogórskiego. Codziennie otaczamy opieką chore, głodne i bezdomne koty i psy. Leczymy, karmimy, przytulamy, szukamy domów tymczasowych i stałych. Edukujemy społeczeństwo, tworzymy własne materiały, książeczki z historiami naszych podopiecznych.

Wszystko robimy z miłości do zwierząt. Ich los nie jest nam obojętny. Nasze domy są pełne mokrych nosów, merdających ogonów i sierści.

Czasami wstajemy po nocach, aby nakarmić butelką porzucone kociątko, biegniemy z pracy, bo nasz podopieczny zbyt długo już jest sam… W zamian otrzymujemy bezwarunkową miłość zwierząt, ich zaufanie – i to nam wystarcza.

Mamy wielką nadzieję, że ludzie zaczną ,,braci mniejszych” traktować z szacunkiem i miłością, że każde zwierzę będzie miało  dom i odpowiedzialnych właścicieli. Takiego świata sobie i wszystkim zwierzętom życzymy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jastrzębska Sylwia
Jastrzębska Sylwia
Próg: 10 zł
Patrycja Głowacka
Patrycja Głowacka
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Ania Świderska
Ania Świderska
Próg: 25 zł
Anna Budzyn
Anna Budzyn
Próg: 10 zł
Maciej Zubel
Maciej Zubel
Próg: 50 zł