Dorota Sumińska

W Patronite od 18.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 954

Liczba Patronów: 992

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
480 miesięcznie
3 160 łącznie
Po 25 latach moja audycja "Wierzę w zwierzę" nagle zniknęła z radia. Prędzej spodziewałabym się, że meteor na mnie spadnie! Ale nie zamierzam rozstawać się ze słuchaczami i wraz z córką, Martą Stachowiak, co tydzień na żywo nadajemy na Facebooku i YouTube audycję "Sumińska - Zwierzę Ci się".

O Autorze

Dlaczego Patronite? 

Po 25 latach w radio moja audycja "Wierzę w zwierzę" niespodziewanie zniknęła z radiowej ramówki. Nie zostawiam jednak słuchaczek i słuchaczy – szukajcie nas na YT, FB, platformach podcastowych. Wraz z córką – Martą Stachowiak rozmawiamy w podcaście "Sumińska - Zwierzę Ci się"
To nasz autorski projekt, uczymy się na własnych błędach i w Waszym najlepszym towarzystwie. Jesteście nam potrzebni, jako słuchacze, oglądacze i… Patroni. Tylko dzięki Wam spełnimy marzenia i zrealizujemy plany. Takie jak cotygodniowa audycja na żywo dostępna na YT, FB i Spotify.
Razem możemy więcej, a nawet wszystko. Dlatego chcemy ruszyć z kamerą w Polskę, między ludzi, między zwierzaki. A jeśli to się uda, to z Wami sięgamy do gwiazd – realizujemy 4 programy w tygodniu – jeden z nich poświęcamy mistrzowskiej, wegańskiej kuchni samej Doroty Sumińskiej!

 

 

Kim jesteśmy?

Dorota Sumińska – mama Marty, babcia Eryka Maurycego i Leona, a także profesjonalna służąca zwierząt zabranych z niedoli. Z reguły jest ich ok. dwudziestki. Z wykształcenia lekarka weterynarii, z zamiłowania piewca życia w każdym wydaniu gatunkowym. Na co dzień poza służbą w psio-kocim domu zajmuje się publicystyką. Książki, artykuły prasowe, radio, telewizja i Internet służą jej by przekazać swoje motto – żyj i daj żyć innym, nie zabijaj.

Marta Stachowiak – córka Doroty, mama Eryka Maurycego i Filipa – dwunastoletniego kota. Dokarmicielka myszy piwnicznych, wiewiórek i jeży podpłotowych. Z wykształcenia jest muzykiem i polonistką, z zawodu nauczycielką, tłumaczem i, przede wszystkim, pracownicą Fundacji, zajmującej się ekonomią społeczną. Nie kocha wszystkich zwierząt, tak jak nie kocha wszystkich ludzi, bo się nie da. Darzy jednak zwierzęta ogromnym szacunkiem. Pragnie, by ludzie pojęli w końcu, że nie są na tej planecie najważniejsi, mimo że bardzo tego chcą.

 

 

Gdzie nas można oglądać?

Zapraszamy co sobotę o 18:00 - nadajemy na żywo na Facebooku i Youtube. W wersji dźwiękowej można nas znaleźć również na Spotify.

A poniżej - jeden z odcinków, w którym mówimy o tym, co czeka i nas, i nasze zwierzaki:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Kai Janis
Kai Janis
Próg: 20 zł
Miron Chmielewski
Miron Chmielewski
Próg: 50 zł
Małgorzata Skwierczyńska
Małgorzata Skwierczyńska
Próg: 100 zł
Joanna Skotnicka
Joanna Skotnicka
Próg: 10 zł