Życie Bez Stresu - Technika Uwalniania

W Patronite od 28.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 642

Liczba Patronów: 819

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
610 miesięcznie
5 180 łącznie
Cześć! Chciałbym Cię zachęcić do praktyki najskuteczniejszej metody uwalniania się od stresu, osiągania wewnętrznej wolności i zwiększania radości/spokoju, ze wszystkich, na które natrafiłem. Dzięki niej jakość Twojego życia poprawi się na wszystkich poziomach: w relacjach, zdrowiu czy finansach

O Autorze

Cześć,

Mam na imię Kamil i cieszę się, że tematyka kanału z Tobą rezonuje. To dobrze wróży :)

Opiszę poniżej w kilku słowach jak tu trafiłem (i czym się stresowałem), w jakich okolicznościach powstało Życie Bez Stresu i czym jest Technika uwalniania. 

Na początek usiądź wygodnie, zamknij oczy i zobacz jak się w sobie czujesz..

..żartowałem (choć tak zaczynają się cotygodniowe sesje uwalniania).

Zacznijmy od końca - O co chodzi z tym uwalnianiem?

Uwalnianie jest prostym, intuicyjnym i naturalnym sposobem na oczyszczanie się ze wszystkiego, co zakłóca nam spokój i radość z życia - od myśli, emocji i stresu, poprzez napięcia i bóle, kończąc na nieświadomych blokadach, wzorcach i mentalnych programach.

Z jednej strony to prosta metoda, aby na co dzień żyło się lżej. 

Z drugiej, to potężne narzędzie do pracy z zawartością umysłu i podnoszenia poziomu świadomości. 

Nie ważne o jaką formę stresu czy cierpienia chodzi. Wszystkie problemy (ze zdrowiem, relacjami, finansami, pracą, duchowością) mają jedno źródło.

Technika uwalniania pomagają dotrzeć do pierwotnej 'przyczyny' wszelkich trudów naszego życia. Oszczędzając przy tym długie lata, spędzone na kozetkach, terapiach i New Age'owych warsztatach. Nie wspominając o workach zaoszczędzonych pieniędzy. 

Na kanale znajdują się prowadzone praktyczne ćwiczenia, opisy case study jak i cotygodniowe darmowe transmisje, podczas których na żywo wspólnie uwalniamy emocje, stres i napięcia. 

Czym się stresowałem przed Patronite?

Fakt, że kanał ‚Życie bez stresu’ znalazł się na Patronite, jest kolejnym dowodem na to, że techniki uwalniania działają. 

Pomysł z założeniem konta na Patronie pojawił się kilka tygodni przed dniem, w którym piszę ten tekst (a kilka kolejnych minęło, zanim opublikowałem tę stronę).

Z jednej strony wydał się być świetnym i bardzo uczciwym sposobem na sfinansowanie działalności kanału, dzięki czemu publikowane treści mogłyby pozostać bezpłatne. 

Jednak z drugiej strony wywołał we mnie… opór i niechęć.

Czułem, że warto to zrobić, ale wewnętrznie coś mnie blokowało. Typowa sytuacja, której każdy z nas doświadcza każdego dnia. Masz przeczucie, żeby coś zrobić, założyć jakiś biznes czy zagadać do nieznajomej/nieznajomego, ale pojawia się wewnętrzna blokada i opór. 

Na szczęście od razu uświadomiłem sobie paradoks i komizm tej sytuacji: poczułem stres w związku z proszeniem o pomoc dotyczącą kanału, który powstał po to, aby żyć bez stresu :)

To była idealna okazja, aby zastosować te rady w praktyce i zacząć uwalniać w sobie opór przed tym stresem. 

W efekcie uwalniania stres wyparował, a w jego miejsce pojawiła się gotowość, by z uśmiechem na twarzy i bez oporu zaprosić Cię do wsparcia kanału, w roli jego patrona!

Dlaczego tak długo zwlekałem z publikacją kanału?

Pomysł na kanał pojawił się długo przed jego powstaniem! 

Potrzebowałem wiele czasu, aby dojrzeć do tego, co jest tam prezentowane. Mówiąc inaczej: aby uwolnić w sobie wszystko, co mnie przed tym blokowało.

Chciałem go założyć znacznie wcześniej, ale czułem, że przeważają egoistyczne pobudki. Czekałem i cierpliwie uwalniałem, aż pewnego wieczoru zrozumiałem, że jeżeli ten kanał ma powstać, to tylko po to, aby podzielić się z innymi prostym i skutecznym narzędziem, dzięki któremu mogą się mniej stresować, uwolnić od wewnętrznych ograniczeń i częściej uśmiechać. 

Tym samym powstała nazwa: Życie Bez Stresu i pomysł, aby dzielić się największym skarbem, jaki do tej pory odkryłem, czyli ścieżką uwalniania. 

Z cyklu: wszędzie byłem i wszystko widziałem

Przez ostatnie lata zgłębiałem większość najpopularniejszych ścieżek rozwoju osobistego i duchowego.

Od klasycznej psychologii/coachingu, poprzez techniki kwantowe, tantrę, różne metody uzdrawiania, psychodeliki, rośliny mocy, niezliczone nurty i techniki medytacyjne/ religijne/ filozoficzne/ jogiczne/ energetyczne.

Gdy natrafiłem na technikę uwalniania, przeszyła mnie głęboka pewność, że przez te wszystkie lata właśnie tego szukałem. Ta metoda okazała się najprostszą i najskuteczniejszą ze wszystkich, na które do tej pory natrafiłem.

Nie potrafię wyrazić wdzięczności za dar, jakim jest możliwość studiowania i praktykowania uwalniania. Jednocześnie w ramach tej wdzięczności, postanowiłem, że zrobię co mogę, aby propagować tę metodę i dzielić się nią z innymi. 

Co prawda wciąż daleko mi do roli jakiegokolwiek eksperta w tej dziedzinie, to swoim doświadczeniem i oddaniem tym praktykom, chciałbym zainspirować innych, bo 'zwrot z inwestycji' jest niewyobrażalny.

Nie ma na świecie niczego, co w najmniejszym stopniu mogłoby dorównać wewnętrznej wolności i szczęściu, które czekają na końcu tej drogi - tak twierdzą ludzie, którzy ją przeszli, a ja całkowicie im ufam. 

Dlaczego Patronite?

Dzięki niemu nagrania oraz cotygodniowe grupowe sesje uwalniania mogą pozostać bezpłatne.

Jednocześnie podniesie się jakość filmów oraz częstotliwość nagrań. 

Do tej pory wszystkie filmy nagrywałem telefonem, a cotygodniowe sesje - wbudowaną kamerą w laptopie. 

Dzięki patronie mogę zainwestować w lepszy sprzęt audio/wideo, wygłuszyć pomieszczenie, w którym nagrywam (aby nie było pogłosu) oraz zacząć tworzyć kolejne materiały promujące technikę uwalniania. 

Kto pyta, nie błądzi :)

Jeżeli nasuwają Ci się jakiekolwiek pytania czy propozycje, napisz śmiało (na dowolnej platformie social media). Z wielką chęcią Ci odpiszę!

PS. A teraz czas na oficjalne info od Serwisu Patronite:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Judyta Barembruch
Judyta Barembruch
Próg: 30 zł
Aleksandra Antolak
Aleksandra Antolak
Próg: 20 zł
Marcin Sołtys
Marcin Sołtys
Próg: 200 zł
Darek Luka
Darek Luka
Próg: 50 zł
Justyna Milak
Justyna Milak
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł