Avatar użytkownika

Kamila Anna Dratkowicz

0
patronów
0 
miesięcznie
80 
łącznie
0
patronów
0 zł 80 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Za każde wsparcie dziękuje z całego serca
10 zł miesięcznie
Człowiek jest wielki nie przez to co ma lecz przez to czym dzieli sie z innymi. Dziekuje za kazde wsparcie :)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
5 dostępnych miejsc
Po pół roku wpłacania każdy otrzyma nagrodę niespodzianke ręcznie wykonaną przezemnie
50 zł miesięcznie
Specjalne podziekowania :) plus 10% zniszka przy zakupie moich produktów
100 zł miesięcznie
Dla 10 pierwszysch 0sób moja książka w formie e-booka
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
25% zniszki przy zakupie moich rękodzieł a po 3 miesiącach wpłacania darmowa moja książka z indywidualną dedykacja (ilość książek dla 5 osób)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamila Anna Dratkowicz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kocham życie i każdego dnia pokazuję, że rzadka choroba Hypophosphatasia nie jest przeszkodą w realizacji marzeń. Otrzymane wsparcie pozwoli na rehabilitację i rozwój osobisty, które pozwolą na lepsze funkcjonowanie fizyczne i zawodowe, a to umożliwi profesjonalne szerzenie wiedzy o HYPOPHOSPHATASII

Żyję pod prąd, Małe Kamikadze cieszące się jak dziecko każdym dniem, jakby dziś był mój pierwszy a zarazem ostatni dzień. Patrzę na świat oczami dziecka i zachwycam się jego pięknem - kroplami deszczu, płatkami śniegu, promieniami słońca, wiatrem, tęczą, morzem i lasem.

Najważniejszym moim celem w życiu jest robić to co kocham: fotografować chwile i piękno tego świata, tworzyć filmy, robić kartki okazjonalne, wyszywać, szydełkować, robić nietypowe prezenty, czasami coś narysuję, a zabawa kolorami w makijażu odpręża mnie, gdy wena natchnie moje myśli napiszę wiersz.

Jestem kobietą, która każdego dnia pokonuje trudności spowodowane niepełnosprawnością związaną z Hypophosphatasią (HPP). 

Wiosną 2019 roku problemy z chodzeniem co raz bardziej się pogłębiały. Zaczęłam jeździć na wózku inwalidzkim, dzięki czemu poczułam się znacznie lepiej. Bóle pleców minęły, mięśnie nóg już tak nie bolały. W czerwcu w 2019 roku okazało się, że kilka miesięcy kości udowe zaczęły samoistnie pękać.

Życie z HYPOPHOSPHATASIA ma wiele trudności do rozwiązania.

Kocham personalizm – nie ma nic cenniejszego od dawania miłości, radości, uśmiechu, wsparcia, nie ma nic cenniejszego od daru wybaczania. Z miłości do pomagania innym założyłam i prowadzę Fundację 'HypoGenek', która pomaga innym osobą z Hypophosphatasią oraz wszelkimi działaniami zwiększam wiedzę o tej chorobie w środowisku medycznym.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamila Anna Dratkowicz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.