W Patronite od 01.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 684

Liczba Patronów: 1010

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
660 miesięcznie
4 530 łącznie

Moi goście

3 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

2 340 zł

brakuje

Aby rozbudować moje pomysły, chcę zapraszać muzyków. Wtedy, utwory nabiorą innego wymiaru, będą zaaranżowane tak, jakbym tego najbardziej chciała. Marzy mi się perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna/akustyczna...tyle na początek :) By to zrealizować potrzebuję dodatkowych pieniędzy, bo dla muzyków to jest po prostu praca sesyjna. Dogranie żywego instrumentu do jednej piosenki to koszt ok. 300 zł, do tego trzeba dodać czas pracy w studiu. 3000 złotych pozwoli mi na zaproszenie 3 muzyków, którzy okraszą dźwiękami wybrane utwory.

Rejestrowanie piosenek w studiu

7 500 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

6 840 zł

brakuje

Marzę, by spędzać czas (co najmniej trzy dni w miesiącu) w studiu nagrań. Tam będę rejestrować moje pomysły wokalno-instrumentalne, z moim akompaniamentem pianina, najpiękniej jak potrafię. Będą to piosenki, ale i utwory czystoinstrumentalne. Studio znajduje się na Bemowie. Czuwać przy mnie będzie Dariusz Leonowicz - wspaniały, cierpliwy, wesoły i bystry realizator! Godzina w studiu to koszt 100 złotych. Nagranie jednej piosenki trwa około 2 godzin. Przygotowanie jej (mix/mastering) to kolejny koszt. Szacuję, że powstanie jednej piosenki/utworu, gotowego do wydania i podzielenia się ze światem to łączny koszt 500 złotych. Mam tu na myśli nagranie linii wokalnej i pianina, bez dodatkowych instrumentów. Chcę nagrać około 15 utworów w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Potrzebuję na ten cel 7500 zł.

Teledyski, animacje, współpraca z grafikiem

10 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

9 340 zł

brakuje

Zanim wydam płytę, będę na bieżąco dzielić się (na moim kanale You Tube) piosenkami opatrzonymi obrazem, animacją, ale najbardziej to marzą mi się teledyski. Do tego ostatniego pomysłu postanowiłam zaprosić reżysera - Tomka Kapuścińkiego. Bez Waszego wsparcia nie będzie to możliwe. Jeden teledysk, zrealizowany profesjonalnie, to koszt ok. 10000 złotych. Współpracuję też z grafikiem - Pawłem Rupińskim, który tworzy grafiki, przygotowuje zdjęcia towarzyszące utworom (mam tu na myśli np. przygotowanie okładek do singli- na serwisy streamingowe).
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Renata Grabowska
Renata Grabowska
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Alicja Roszkowska
Alicja Roszkowska
Próg: 100 zł