W Patronite od 01.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1031

Liczba Patronów: 1202

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
280 miesięcznie
470 łącznie
Cześć i Dzień dobry lub Dobry wieczór - jeśli za oknem księżyc :)Komponuję, gram na pianinie i śpiewam. Chciałabym dzielić się twórczością ze światem. Witam się piosenką. To jej stworzenie przyprowadziło mnie do punktu, w którym teraz jestem, oto ona: https://youtu.be/WlOCMBos8x4

O Autorze

Nazywam się Ewa Mysłakowska. Mój pseudonim artystyczny to Ewa eM. W pandemii odkryłam w sobie nieoczekiwane możliwości. Od zawsze śpiewam i gram na pianinie, a przy wsparciu cudownych ludzi nagrałam trzy płyty, których głosem jestem, lecz dopiero od niedawna komponuję, co sprawia mi tyle radości i sensu, że nie ma takiej liczby :) Bardzo chciałabym się tą twórczością z Wami dzielić: nagrywać piosenki, zapraszać do nich gości - instrumentalistów, tworzyć teledyski - we współpracy z innymi artystami, marzę też o tym, żeby  koncertować - wykonywać własną twórczość. Mam wiele pomysłów, ale bez Waszego wsparcia ciężko mi będzie je zrealizować.

Pięknie Was zapraszam do mojego muzycznego świata, na kanał You Tube, o tutaj :)

Jako wokalistka i kompozytorka współpracowałam z kompozytorem i twórcą tekstów - Przemysławem Kupidurą. Efekty naszej współpracy możecie znaleźć na całym świecie: chcę (2019) i obudź mnie (2021).

tu "Maj" z płyty "chcę":

a tu "Pożegnanie" z płyty "Obudź mnie"

Kiedyś, w 2010 roku, we współpracy z Mateuszem Krautwurstem, powstała płyta "efka", a trochę później zrealizowaliśmy teledysk do "Pana P". Clip wyreżyserował Tomek Kapuściński. To była piękna przygoda! Marzy mi się kolejny tak profesjonalny i piękny teledysk! Tylko popatrzcie: 

 

"Znikasz" jest piosenką, która rozpoczęła mój proces twórczy, stało się to w pandemii, w towarzystwie tęsknoty... jest dla mnie bardzo ważna:

Dziś mam już materiał na całą płytę a nawet i więcej. Nawiązałam też współpracę z autorką tekstów - Dorotą Klamką, btw, moją sąsiadką (cóż za szczęśliwy zbieg okoliczności!), ale brakuje mi środków, by to wszystko zarejestrować i uwidocznić, a tak bardzo bym tego chciała! Nie mam fajniejszej pasji w życiu, wszystko pozostałe jest miłym dodatkiem. Lubię biegać z psem po lesie, dbać o relacje sąsiedzkie, czytać, oglądać seriale (ale wolę z kimś:)) i uczyć dzieci gry na fortepianie :)

W zakładce "cele" opisuję wszystko na czym mi zależy i co chciałabym osiągnąć w ciągu najbliższego roku - przy współpracy z innymi - oczywiście. Mocno wierzę, że z Waszą pomocą się uda! I odwiedzajcie mnie na fb o tutaj :)

z wdzięcznością

Ewa eM


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Aleksandra Michalek
Aleksandra Michalek
Próg: 10 zł
Aman Lee
Aman Lee
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Maciej Michalski
Maciej Michalski
Próg: 20 zł
Tatiana Kiblicka
Tatiana Kiblicka
Próg: 100 zł