12 kamieni

W Patronite od 11.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 703

Liczba Patronów: 1264

Zostań Patronem
5 patronów
410 miesięcznie
5 011 łącznie
To my, 12 Kamieni. Grupa ziomków, którzy mają Ci coś dobrego do przekazania.

O Autorze

Cześć! ✌️

Do czego zmierzamy? Żeby mieć możliwie najlepszy wpływ na codzienne życie ziomków, którzy nas w ten czy inny sposób followują. Może na koncercie, może na insta. Misja jest wielka i potrzebuje zaangażować wielu ludzi, żeby się udało. Wielu ludzi takich, jak... Ty. Możesz wesprzeć coś wyjątkowego - zespół ludzi całkowicie oddanych służbie innym, tworzący muzykę, która porusza najgłębsze obszary serca i przynosi DOBRO. A to wszystko w klimacie fest imprezy.

Chcemy w tym miejscu jasno zadeklarować, że żadnej części wsparcia nie przeznaczymy nigdy na nasze wynagrodzenia.


Na co przeznaczamy wszystkie pieniądze? 

- nowe produkcje audio i video
- działalność w mediach
- część bieżących kosztów utrzymania projektu - m.in. księgowość

⬇️

Co już zrobiliśmy? 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni