1ndie World

W Patronite od 20.05.2016

Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World. Naszym celem jest promocja gier niezależnych na całym świecie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie.

O Autorze

Gry niezależne to nasza pasja. Od 4 lat staramy się przybliżać szerokiemu gronu odbiorców najciekawsze tytuły, stworzone często przez niewielkie studia. To właśnie dzięki nim branża gier staje się jeszcze bogatsza. Redakcja 1ndie World relacjonuje również największe polskie wydarzenia związane z game devem, aby nasi fani mogli być na bieżąco. Oprócz tego byliśmy sponsorem wielu imprez i całość finansowaliśmy własnymi kosztami!

 

 

Aby nasi fani byli ciągle na bieżąco stworzyliśmy dodatkową serię na naszym kanale YouTube - 1ndie News, w której przedstawiamy premiery gier, najciekawsze wydarzenia zebrane z całego tygodnia oraz prezentujemy obiecujące projekty kickstarterowe. Przykładowy materiał, znajduje się poniżej!

 

 

Oczywiście naszym kolejnym zajęciem jest recenzowanie najnowszych tytułów niezależnych. Na naszym portalu znaleźć można recenzje tekstowe, lecz od niedawna staramy się również realizować niektóre materiały w wersji wideo. Owoce naszej pracy znaleźć można również na naszym kanale YouTube. Poniżej możecie sprawdzić jak wygląda nasza przykładowa recenzja.

 

 

Do tego wszystkiego, postanowiliśmy również dorzucić zapowiedzi większych tytułów niezależnych, z których możecie dowiedzieć się wszystkiego o danej grze jeszcze przed jej premierą. Wideo to chyba najlepszy sposób na przekazanie sporej ilości informacji. Widz może jednocześnie zdobywać wiedzę na dany temat, poznając przy tym oprawę audiowizualną produkcji. Zresztą co ja Wam będę mówił, sami sprawdźcie!

 

 

Kolejnym naszym przedsięwzięciem jest encyklopedia gier niezależnych, którą możecie znaleźć na naszym portalu. Planujemy jak najszybciej wprowadzić do niej wszystkie zrecenzowane przez nas tytuły. Mamy nadzieję, że wszystko się powiedzie, gdyż łatwo nie będzie!

 

Poświęciliśmy całe swoje życie i pasje na rzecz gier niezależnych. Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne i pozwoli nam osiągnąć nasze marzenia.

Firmy oraz instytucje, które zainteresowane są partnerstwem i wzajemną promocją prosimy o kontakt - j.wojcik@1ndieworld.com


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)