2 patronów
30 miesięcznie
9 690 łącznie

Podstawowe działanie

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 970 zł

brakuje

To podstawa funkcjonowania portalu 2RYBY.PL – dzięki takiemu wsparciu publikujemy nowe filmy z częstotliwością 1 / tydzień. Jest to minimalna kwota, dzięki której możemy udostępniać wartościowe treści.

Otrzymujemy sporo pozytywnych opinii (można je znaleźć na naszej stronie internetowej) o tym jak 2ryby.pl były pomocne m.in. w budowaniu zdrowych więzi, wychowaniu dzieci, zrozumieniu i akceptacji siebie, polepszeniu więzi z Bogiem i znalezieniu odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. To dla nas bardzo duża motywacja. Dostępnych jest już ok. 650 filmów i każdego miesiąca obserwujemy w sumie ok. 100 000 odtworzeń.

Taka kwota wystarczy, żebyśmy mogli publikować nowe filmy raz na tydzień. Niewiele, prawda? A dzięki temu tysiące ludzi mogą mieć dostęp do wartościowych treści!
To podstawa funkcjonowania naszego portalu.

Rozbudowa studia

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 970 zł

brakuje

Chcemy rozbudować nasze studio. Zależy nam na tym aby móc produkować filmy na jak najwyższym poziomie. Chcemy znaleźć nową, większą lokalizację, w której będziemy mogli nagrywać nowe serie filmów, zapraszać wyjątkowych gości, a także spotykać się z naszymi patronami;)

Nowe serie i rozbudowa portalu

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 970 zł

brakuje

Taki próg pomoże nam powiększać działalność 2Ryb. Wynajmiemy większe pomieszczenia, będziemy mogli zatrudniać dodatkowe osoby do pracy przy realizacji nowych projektów i całej naszej działalności w Internecie;)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Marcin Jaros
Marcin Jaros
Próg: 10 zł
Łukasz Broś
Łukasz Broś
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Wojciech Łaba
Wojciech Łaba
Próg: 10 zł