Avatar użytkownika

ANOWA

2
patronów
60 
miesięcznie
7 880 
łącznie
2
patronów
60 zł 7 880 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dlaczego 5 zł? U mnie w domu mawiało się: Masz 5 zł i idź śpiewać na drugą stronę ulicy. Ustawiam to zatem trochę z sentymentu, a trochę humorystycznie. Otrzymasz moje szczere i spersonalizowane podziękowanie.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
50 dostępnych miejsc
Otrzymasz moją płytę. Jeśli będziesz jej ciekawy, otrzymasz materiał zupełnie przedpremierowo.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
8 dostępnych miejsc
Zapraszam każdego, kto marzy o tym, żeby wystąpić w moim teledysku. Proponuję Ci przygodę na planie filmowym w dobrym towarzystwie. Nie wiesz, czy będziesz pasować do wizji? Planuję więcej niż jedno video. Napisz do mnie, proszę, a ustalimy szczegóły.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
To dla mnie ogromnie duże wsparcie. Zapraszam na trochę więcej czasu ze mną w muzycznym świecie. Może próba? A może studio nagrań? Na pewno zapraszam na koncert i na pewno oferuję moją płytę z dedykacją. Ustalimy, co będzie najlepszą opcją.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
3 dostępne miejsca
Dziękuję będzie w wersji muzycznej. Napiszę piosenkę na zamówienie. Jak malarz obrazem, tak na opowiem muzycznie to, co sobie mój Patron zażyczy. Może być dla miłości życia, może być dla pani z mięsnego. Żadnego wyzwania się nie boję. Zwłaszcza, że tak duże zaufanie zobowiązuje.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ANOWA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Artystka, songwriterka i wokalistka. Tworzę i wykonuję własną muzykę, ponieważ znalazłam w sobie odwagę, żeby wreszcie robić to, o czym marzyłam przez całe życie.
Mam gotowy materiał na płytę. Jestem zakorzeniona w tradycji polskiej piosenki. Melodyjne, delikatne kobiece brzmienia to ja: ANOWA.

Moja wysoka wrażliwość prowadzi mnie prosto do delikatnych, zwiewnych brzmień. Czasami balladowych, czasami z rytmicznym flow. Kompozycyjnie wykorzystuję tradycje polskiej piosenki, na których się wychowałam. W tekstach opowiadam o swojej drodze, jaką przebyłam.

Gdybym miała określić siebie jednym słowem? ODWAGA. Wyszłam z szarości, czerni w kierunku jasnej i kolorowej strony życia. Staram się to oddać w swojej muzyce. Przekazać cały wachlarz emocji, jakich doświadczam. Jestem dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Na nic nie jest za późno.

https://www.facebook.com/ANOWAmuzyka/

https://www.instagram.com/anowamuzyka

Jestem w trakcie pracy nad debiutancką płytą. Pierwszy singiel "Nie boję się już bać" wyszedł dokładnie w moje 44 urodziny, 13.03.2022r. W kolejnych miesiącach zaplanowałam premiery następnych singli. 18.05.2022r. zaprezentuję video i utwór pod tytułem "Najbliżej siebie".

Współpracuję ze wspaniałą producentką Karo Glazer. Materiał nagrywany jest w MAQ Studio przez cudownych muzyków sesyjnych. Swoją twórczością staram się trafić do słuchaczy, którzy cenią akustyczne, naturalne, pełne brzmienia żywych instrumentów.

Zapraszam na kolejną premierę. Utwór "Najbliżej siebie".

Link do serwisów streamingowych - Najbliżej siebie - zapisz premierę w swoim ulubionym!

Zapraszam do obejrzenia klimatycznego lyric video do utworu "Najbliżej siebie" - z góry dziękuję za wszelki komentarze i polubienia!

Pierwszy singiel z nagrywanej płyty, utwór "Nie boje się już bać".

Link do serwisów streamingowych - Nie boję się już bać 

Zapraszam do obejrzenia video:

Projekt przed nagraniem płyty realizowany przy udziale kilku wspaniałych kobiet:

Zapraszam do posłuchania mojej historii w formie 15 krótkich stories na Instagramie:

https://www.instagram.com/stories/highlights/17874992066599525/

www.anowamuzyka.pl 

Cele Autora

Dokończenie debiutanckiej płyty
  • 20 000 zł
  • 12 120 zł brakuje
39%
Wymarzyłam sobie, żeby moja pierwsza płyta była na wysokim muzycznym poziomie. Nagrałam ją z muzykami sesyjnymi, w dużym, profesjonalnym studiu nagrań. Pokryłam większość wydatków na ten projekt z własnych środków. Zrealizowałam teledyski do czterech singli, które zapowiadają to muzyczne wydanie. Planuję premierę na początku przyszłego roku. Niestety sama nie udźwignę tego przedsięwzięcia. To moje największe marzenie i mam nadzieję, że będę mogła dać moim słuchaczom najlepsze wydanie wszystkich muzycznych dźwięków i historii, które w sobie nosiłam całe życie.
Potrzebne środki przeznaczę na:
- ukończenie etapu masteringu, miksu i przygotowania materiału do produkcji;
- projekt okładki;
- wytłoczenie pierwszego nakładu CD;
- realizację teledysków do kolejnych singli;
- podstawowe działania promocyjne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ANOWA już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Czernek
Agnieszka Czernek
30 zł
Katarzyna Krzan
Katarzyna Krzan
5 zł
Anonimowy patron
30 zł
Jerzy Nowakowski
Jerzy Nowakowski
200 zł
Marek Forner
Marek Forner
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.