ANOWA

W Patronite od 30.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1056

Liczba Patronów: 1302

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
415 miesięcznie
6 945 łącznie
Artystka, songwriterka i wokalistka. Tworzę i wykonuję własną muzykę, ponieważ znalazłam w sobie odwagę, żeby wreszcie robić to, o czym marzyłam przez całe życie.
Mam gotowy materiał na płytę. Jestem zakorzeniona w tradycji polskiej piosenki. Melodyjne, delikatne kobiece brzmienia to ja: ANOWA.

O Autorze

Moja wysoka wrażliwość prowadzi mnie prosto do delikatnych, zwiewnych brzmień. Czasami balladowych, czasami z rytmicznym flow. Kompozycyjnie wykorzystuję tradycje polskiej piosenki, na których się wychowałam. W tekstach opowiadam o swojej drodze, jaką przebyłam.

Gdybym miała określić siebie jednym słowem? ODWAGA. Wyszłam z szarości, czerni w kierunku jasnej i kolorowej strony życia. Staram się to oddać w swojej muzyce. Przekazać cały wachlarz emocji, jakich doświadczam. Jestem dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Na nic nie jest za późno.

https://www.facebook.com/ANOWAmuzyka/

https://www.instagram.com/anowamuzyka

Jestem w trakcie pracy nad debiutancką płytą. Pierwszy singiel "Nie boję się już bać" wyszedł dokładnie w moje 44 urodziny, 13.03.2022r. W kolejnych miesiącach zaplanowałam premiery następnych singli. 18.05.2022r. zaprezentuję video i utwór pod tytułem "Najbliżej siebie".

Współpracuję ze wspaniałą producentką Karo Glazer. Materiał nagrywany jest w MAQ Studio przez cudownych muzyków sesyjnych. Swoją twórczością staram się trafić do słuchaczy, którzy cenią akustyczne, naturalne, pełne brzmienia żywych instrumentów.

Zapraszam na kolejną premierę. Utwór "Najbliżej siebie".

Link do serwisów streamingowych - Najbliżej siebie - zapisz premierę w swoim ulubionym!

Zapraszam do obejrzenia klimatycznego lyric video do utworu "Najbliżej siebie" - z góry dziękuję za wszelki komentarze i polubienia!

Pierwszy singiel z nagrywanej płyty, utwór "Nie boje się już bać".

Link do serwisów streamingowych - Nie boję się już bać 

Zapraszam do obejrzenia video:

Projekt przed nagraniem płyty realizowany przy udziale kilku wspaniałych kobiet:

Zapraszam do posłuchania mojej historii w formie 15 krótkich stories na Instagramie:

https://www.instagram.com/stories/highlights/17874992066599525/

www.anowamuzyka.pl 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Katarzyna Krzan
Katarzyna Krzan
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Agnieszka Czernek
Agnieszka Czernek
Próg: 30 zł
Jerzy Nowakowski
Jerzy Nowakowski
Próg: 200 zł
Marek Forner
Marek Forner
Próg: 10 zł