Agnieszka Flis / Agnes Violin

W Patronite od 13.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 677

Liczba Patronów: 893

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
570 miesięcznie
11 995 łącznie

Muzyczny przekaz na poziomie

600 zł

miesięcznie

95%

osiągnięto

30 zł

brakuje

Bycie online wiąże się z kosztami a jeśli do tego chce dawać Wam obraz i dźwięk na odpowiednim poziomie jakościowym podczas nagrywania i publikowania materiałów to, robi się już z tego jakaś większa kwota. Nie wyobrażam sobie żeby posiadając kanał z muzyką, nie oferować jej na najwyższym poziomie. Ta kwota, 600 zł miesięcznie, da mi możliwość systematycznego doposażania się w sprzęt na potrzeby nagrań i emisji live –ów, między innymi takich jak - mikrofon studyjny, doświetlenie, sprzęt do nagrań live, maty akustyczne, akcesoria, oprogramowanie, drobne koszty realizacji, mastering, mixów oraz, choć w minimalnym zakresie, wynagrodzenie osób pomagających mi przy realizacji nagrań. Możliwość relacjonowania, również live, moich wyjazdów, koncertów.

Swoboda twórcza czyli nowe klipy co miesiąc

2 500 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

1 930 zł

brakuje

Jak się podobał mój klip „Ona by tak Chciała”? A może bardziej odpowiada Waszym muzycznym gustom połączenie Tymka z Paganinim czy też Taconafide z J.S.Bachem? Wolicie nagranie utworu Eda Sheerana czy raczej Poloneza Wojciecha Kilara?
Mam tak wiele artystycznych pomysłów do zrealizowania, nowych utworów, aranżacji, nowych możliwości wyrażenia się poprzez muzykę i obraz że aż mnie nosi. Kwota 2500zł to uśredniony koszt realizacji 2 klipów miesięcznie. W tej kwocie zawierają się między innymi takie rzeczy jak koszty aranżacji utworu, koszty studia i nagrania w studiu, masteringu, koszty dojazdów, opłacenie strojów oraz lokalizacji gdzie będzie kręcony materiał, koszty ekipy nagrywającej, montaż. Moje pomysły tylko czekają na to by mogły się zmaterializować – z Twoja pomocą jest to możliwe!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Daniel Łaskarzewski
Daniel Łaskarzewski
Próg: 50 zł
Tomasz Gawryjołek
Tomasz Gawryjołek
Próg: 50 zł
Marzena Sasin
Marzena Sasin
Próg: 10 zł
Renata Kula
Renata Kula
Próg: 20 zł
regen
regen
Próg: 20 zł
Jozef Staisch
Jozef Staisch
Próg: 20 zł