Agnieszka Flis / Agnes Violin

W Patronite od 13.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1057

liczba Patronów: 826

6 patronów
75 zł miesięcznie
105 zł łącznie
Jestem skrzypaczką pop/ rock/ dance, kocham to co robię i mam ogrom pomysłów, które pragnę zrealizować! Tworzę muzykę coverową oraz autorską którą wykonuję na moich autorskich diamentowych skrzypcach elektrycznych. Muzyka jest moją pasją, którą chce się dzielić z Wami i z całym światem.

O Autorze

Hej! Nazywam się Agnieszka Flis i jestem skrzypaczką - prekursorem show skrzypcowego w Polsce oraz, twórcą spektakularnych widowisk muzycznych gdzie główną role grają moje autorskie diamentowe skrzypce elektryczne.

Idąc z „duchem czasu” postawiłam na fuzję swych klasycznych umiejętności gry na instrumencie z najnowszymi światowymi trendami kreowania artystycznych doznań.

Po ukończeniu łódzkiej Akademii Muzycznej związałam się przez pewien czas z Filharmonią Łódzką i zespołami kameralnymi lecz to mi nie wystarczało do tego by czuć się spełnioną artystycznie.

Poszukując wciąż nowych możliwości interpretacji muzyki wybrałam więc ścieżkę kariery solowej.

Koncertowałam w wielu krajach, między innymi w USA, Kanadzie, Japonii, Wietnamie,Chinach, Hong-Kongu, Singapurze, Karaibach, Alasce, Jamajce, Kambodży wszędzie tam nabywając, nowych bogatych doświadczeń zarówno muzycznych jak i scenicznych.

Po powrocie do kraju stworzyłam pierwszą w Polsce formację muzyczno-taneczną gdzie, główną rolę grają moje autorskie diamentowe skrzypce elektryczne.


Podczas mojego show z grupą taneczną wcielam się w różne rolę łącząc ze sobą skomplikowaną technikę jednoczesnego tańca i gry na skrzypcach.

Miałam przyjemność współpracować z takimi artystami sceny polskiej jak - Hanna Banaszak, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Grzegorz Turnau, Magda Femme, Varius Manx.

Podczas swoich występów scenicznych miałam zaszczyt supportować takich wykonawców jak:

IRA, DeMono, Michał Szpak, Feel, Bracia Cugowscy, Kasia Kowalska, Red Lips, Patrycja Markowska, Rafał Brzozowski, ENEJ, Golec uOrkiestra, Zakopower, Anita Lipnicka, Oddział Zamknięty i innych znanych i cenionych artystów sceny muzycznej

Jestem muzykiem wszechstronnym, wyróżniającym się niesłychaną umiejętnością gry w różnych stylach.
Moja gra na skrzypcach to bardzo dynamiczne, wirtuozerskie, zróżnicowane aranżacje muzyki pop, filmowej oraz musicalowej w niebanalnej oprawie.

 

 

Stale się rozwijam i udoskonalam wprowadzając coraz to nowe efekty dźwiękowo-wizualne by zadowolić nawet najbardziej wymagającego widza i spełniać swoje muzyczne fantazje. 

Tworzę Patronite by móc w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, popularyzować muzykę wykonywaną na skrzypcach. Chcę poprzez swoją twórczość zmienić stereotypowy sposób myślenia o instrumencie jakim są skrzypce. Pragnę udowodnić iż, na tym z pozoru klasycznym instrumencie można wykonać praktycznie każdy rodzaj muzyki.

Wasze wsparcie pozwoli mi na tworzenie coraz lepszych aranżacji, nagrań, klipów video - pozwoli mi realizować projekty muzyczne którymi chcę się z Wami dzielić. Wspierajcie a ja zabiorę Was w niesamowity świat moich muzycznych fantazji.

Pozdrawiam Was gorąco, Agnieszka ❤️

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni