Agnieszka Flis / Agnes Violin

W Patronite od 13.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 564

Liczba Patronów: 854

Zostań Patronem
11 patronów
560 miesięcznie
5 845 łącznie
Jestem skrzypaczką pop/ rock/ dance, kocham to co robię i mam ogrom pomysłów, które pragnę zrealizować! Tworzę muzykę coverową oraz autorską którą wykonuję na moich autorskich diamentowych skrzypcach elektrycznych. Muzyka jest moją pasją, którą chce się dzielić z Wami i z całym światem.

O Autorze

Hej! Nazywam się Agnieszka Flis i jestem skrzypaczką - prekursorem show skrzypcowego w Polsce oraz, twórcą spektakularnych widowisk muzycznych gdzie główną role grają moje autorskie diamentowe skrzypce elektryczne.

Idąc z „duchem czasu” postawiłam na fuzję swych klasycznych umiejętności gry na instrumencie z najnowszymi światowymi trendami kreowania artystycznych doznań.

Po ukończeniu łódzkiej Akademii Muzycznej związałam się przez pewien czas z Filharmonią Łódzką i zespołami kameralnymi lecz to mi nie wystarczało do tego by czuć się spełnioną artystycznie.

Poszukując wciąż nowych możliwości interpretacji muzyki wybrałam więc ścieżkę kariery solowej.

Koncertowałam w wielu krajach, między innymi w USA, Kanadzie, Japonii, Wietnamie,Chinach, Hong-Kongu, Singapurze, Karaibach, Alasce, Jamajce, Kambodży wszędzie tam nabywając, nowych bogatych doświadczeń zarówno muzycznych jak i scenicznych.

Po powrocie do kraju stworzyłam pierwszą w Polsce formację muzyczno-taneczną gdzie, główną rolę grają moje autorskie diamentowe skrzypce elektryczne.


Podczas mojego show z grupą taneczną wcielam się w różne rolę łącząc ze sobą skomplikowaną technikę jednoczesnego tańca i gry na skrzypcach.

Miałam przyjemność współpracować z takimi artystami sceny polskiej jak - Hanna Banaszak, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Grzegorz Turnau, Magda Femme, Varius Manx.

Podczas swoich występów scenicznych miałam zaszczyt supportować takich wykonawców jak:

IRA, DeMono, Michał Szpak, Feel, Bracia Cugowscy, Kasia Kowalska, Red Lips, Patrycja Markowska, Rafał Brzozowski, ENEJ, Golec uOrkiestra, Zakopower, Anita Lipnicka, Oddział Zamknięty i innych znanych i cenionych artystów sceny muzycznej

Jestem muzykiem wszechstronnym, wyróżniającym się niesłychaną umiejętnością gry w różnych stylach.
Moja gra na skrzypcach to bardzo dynamiczne, wirtuozerskie, zróżnicowane aranżacje muzyki pop, filmowej oraz musicalowej w niebanalnej oprawie.

 

 

Stale się rozwijam i udoskonalam wprowadzając coraz to nowe efekty dźwiękowo-wizualne by zadowolić nawet najbardziej wymagającego widza i spełniać swoje muzyczne fantazje. 

Tworzę Patronite by móc w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, popularyzować muzykę wykonywaną na skrzypcach. Chcę poprzez swoją twórczość zmienić stereotypowy sposób myślenia o instrumencie jakim są skrzypce. Pragnę udowodnić iż, na tym z pozoru klasycznym instrumencie można wykonać praktycznie każdy rodzaj muzyki.

Wasze wsparcie pozwoli mi na tworzenie coraz lepszych aranżacji, nagrań, klipów video - pozwoli mi realizować projekty muzyczne którymi chcę się z Wami dzielić. Wspierajcie a ja zabiorę Was w niesamowity świat moich muzycznych fantazji.

Pozdrawiam Was gorąco, Agnieszka ❤️


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni