W Patronite od 17.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2207

Liczba Patronów: 2263

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
60 miesięcznie
180 łącznie

zakup sprzętu to przygotowywania filmów wideo

2 000 zł

9%

osiągnięto

1 820 zł

brakuje

Chciałabym zakupić sprzęt do profesjonalnego nagrywania i realizacji zapisów z moich tutoriali awarelowych. W tym celu potrzebuję zakupić kamerę, statyw oraz dobre oświetlenie. Jeśli pozwolą na to fundusze, również chciałabym zakupić oprogramowanie do obróbki nagranych filmów.

najem lokalu/pracowni

2 500 zł

7%

osiągnięto

2 320 zł

brakuje

Najem pracowni w Gdańsku jest moim pierwszorzędnym celem. Nie posiadam własnego miejsca do pracy. Obecnie maluje na małym biurku w sypialni, które nie pozwala mi na malowanie większych formatów. To co mieści się na biurku to prace formatu A4, maksymalnie formaty A3. Niestety uniemożliwia mi to realizacje większych projektów. Nie mam również przestrzeni na gromadzenie opraw, proces oprawiania, przechowywanie materiałów malarskich oraz tych koniecznych do wysyłki. Mam nadzieje, że za kwotę 2500 zł/miesięcznie będę w stanie wynająć i opłacić mały lokal użytkowy w Gdańsku.

Komputer

10 000 zł

1%

osiągnięto

9 820 zł

brakuje

Chciałabym zakupić tablet/komputer do rejestracji, obróbki, archiwizacji oraz wszelkiej innej działalności artystycznej i medialnej. Obecnie nie posiadam takiego sprzętu i wszelką archiwizację prowadzę na telefonie, co jest bardzo mało wygodne i stwarza wiele problemów.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karol Krykowski
Karol Krykowski
Próg: 10 zł
Agata Wyszyńska
Agata Wyszyńska
Próg: 50 zł