Alien ADVlog

W Patronite od 18.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 810

Liczba Patronów: 897

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
490 miesięcznie
490 łącznie

Więcej, Częściej, Lepiej!

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie chcę pisać, że za tyle to zrobię to czy tamto itp. Będę wdzięczny za każde Wasze wsparcie, a fundusze będę sukcesywnie przeznaczał na to by było coraz więcej, częściej i lepiej.

W komentarzach pod filmami pytacie ciągle kiedy zrobię jakiś konkretny model albo opony albo znów gdzieś wyjadę pokazywać zakamarki świata. Z Waszą pomocą będę robił więcej testów ciekawych maszyn, a po niektóre perełki trzeba czasem jechać daleko.

Zależy mi na tym aby kanał pozostawał absolutnie niezależny, część funduszy pójdzie zatem na zakupy akcesoriów motocyklowych - od interkomów, przez nawigacje po bagaże i inne detale aby je dla was testować i recenzować. Same gadżety zaś wylądują zawsze na giveawayu dla Was - Patronów! Chcę, żeby to do Was wracało :)

W moim notesie z pomysłami jest ponad 500 pozycji - od testów Moto i akcesoriów, przez tematy poruszające motocyklowy lifestyle, problem wyboru motocykla, porady o technice jazdy po podróże i pokazywanie Wam gdzie co warto zwiedzać, bo że warto i wszędzie to pewne, aż do szalonych pomysłów w rodzaju wyścigi motocykl vs motorówka! (Bardzo chcę to zrobić :D ) Jedyne czego zawsze brakuje to czas i swoboda i o nie Was proszę, a odwdzięczę się najlepiej jak potrafię - robiąc to co robię tylko jeszcze trochę bardziej :)

Z góry wielkie dzięki, że jesteście!
Michał
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
kamil gradowski
kamil gradowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Dominik Gąbka
Dominik Gąbka
Próg: 20 zł
J Ś
J Ś
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
robcon bobcon
robcon bobcon
Próg: 10 zł